LINKEDINCOMMENTMORE

MACOMB DAKOTA

8/28 at Clarkston

9/5 at Chippewa Valley

9/12 Warren Mott

9/19 at Harrison Twnp L'Anse Creuse

9/26 Utica Eisenhower

10/3 at Romeo

10/10 Macomb L'Anse Creuse North

10/17 at Sterling Hgts Stevenson

10/24 Grosse Pointe South

MACOMB L’ANSE CREUSE NORTH

8/28 at Troy Athens

9/5 Warren Mott

9/12 at Utica Eisenhower

9/19 at Roseville

9/26 Sterling Hgts Stevenson

10/3 Anchor Bay

10/10 at Macomb Dakota

10/17 Chippewa Valley

10/24 at Harr. Twnp L'Anse Creuse

MACOMB LUTHERAN NORTH

8/28 at Yale

9/6 at Waterford Lakes (1 p.m.)

9/12 Livonia Clarenceville

9/19 at Dearborn Divine Child

9/27 at AA Gabriel Richard (1 p.m.)

10/3 Harper Woods

10/10 Notre Dame Prep

10/17 Loyola

10/24 at Richmond

MADISON HEIGHTS BISHOP FOLEY

8/28 Douglass

9/5 at Ortonville Brandon

9/12 Clarkston Everest Collegiate

9/19 Royal Oak Shrine

9/27 at Waterford Lakes (1 p.m.)

10/3 at Riverview Gabriel Richard

10/10 BH Cranbrook-Kingswood

10/18 at Allen Park Cabrini

10/24 CHSL Prep Bowl TBD

MADISON HEIGHTS LAMPHERE

8/28 at Cranbrook (4 p.m.)

9/5 at Clawson

9/12 Center Line

9/19 Sterling Hgts

9/26 at Mt Clemens

10/3 Madison Hgts Madison

10/10 New Haven

10/17 at Warren Lincoln

10/24 at St Clair Shores Lake Shore

MADISON HEIGHTS MADISON

8/28 Pewamo-Westphalia

9/5 Warren Fitzgerald

9/12 at East

9/19 St Clair Shores Lake Shore

9/26 at Warren Woods-Tower

10/3 at Lamphere

10/10 Clintondale

10/17 at St Clair Shores South Lake

10/24 at Walled Lake Western

MARINE CITY

8/29 Algonac

9/5 at St Clair

9/12 Marysville

9/19 at Mt Clemens

9/26 St Clair Shores South Lake

10/3 at Sterling Hgts

10/10 Port Huron Northern

10/17 at Warren Woods-Tower

10/24 Warren Cousino

Cardinal Mooney

8/28 at Lutheran Northwest

9/6 at Mayville (1 p.m.)

9/13 Edison

9/20 University Prep Science & Math

9/27 at Musk. Hgts Academy (1 p.m.)

10/4 at Galesburg-Augusta (3 p.m.)

10/11 at Clarkston Everest Collegiate

10/18 DH Star International

10/24 Crossover Cath. League TBD

MARYSVILLE

8/28 Richmond

9/5 Port Huron Northern

9/12 at Marine City

9/19 New Haven

9/26 at Warren Fitzgerald

10/3 Warren Woods-Tower

10/10 at Sterling Hgts

10/17 at St Clair

10/24 St Clair Shores Lakeview

MELVINDALE

8/28 Allen Park at Wayne State

9/5 Taylor Kennedy

9/12 at Lincoln Park

9/19 at Southgate Anderson

9/26 Wyandotte Roosevelt

10/3 at Gibraltar Carlson

10/10 at Trenton

10/17 Woodhaven

10/24 Taylor Truman

MELVINDALE ACADEMY BUS./TECH

8/28 Royal Oak Shrine (4 p.m.)

9/5 at Edison (4 p.m.)

9/13 at Waterford Lakes (1 p.m.)

9/19 at Highland Park Ren. (4 p.m.)

9/26 at Saginaw Nouvel

10/3 at Montrose Hill-McCloy

10/10 Westside Christian

10/18 at Lawton (1 p.m.)

10/25 at Musk. Hgts Academy (1 p.m.)

MILAN

8/28 Marshall

9/5 Riverview

9/12 at Monroe Jefferson

9/19 at New Boston Huron

9/26 Grosse Ile

10/3 at Monroe St Mary CC

10/10 at Flat Rock

10/17 at Carleton Airport

10/24 Country Day

MILFORD

8/28 Livonia Churchill

9/5 at Livonia Franklin

9/12 Grand Blanc

9/19 at Hartland

9/26 at Brighton

10/3 Howell

10/10 at Pinckney

10/17 KLAA Crossover TBD

10/24 at White Lake Lakeland

MONROE

8/28 at Howell

9/5 Lansing Sexton

9/12 Ypsilanti Lincoln

9/19 at Ann Arbor Skyline

9/27 Ann Arbor Huron

10/3 at Saline

10/10 Ann Arbor Pioneer

10/17 at Temperance Bedford

10/24 at Dearborn Fordson

MONROE JEFFERSON

8/28 Ida

9/5 at Carleton Airport

9/12 Milan

9/19 at Riverview

9/26 Flat Rock

10/3 at New Boston Huron

10/10 Grosse Ile

10/17 at Monroe St Mary CC

10/24 Univ. Prep Science & Math

MONROE ST. MARY CC

8/29 Tecumseh

9/5 Flat Rock

9/12 New Boston Huron

9/19 at Grosse Ile

9/26 at Carleton Airport

10/3 Milan

10/10 at Riverview

10/17 Monroe Jefferson

10/24 at Lansing Catholic

MOUNT CLEMENS

8/29 University Prep

9/5 New Haven

9/12 at Clawson

9/19 Marine City

9/26 Lamphere

10/3 at St Clair Shores South Lake

10/10 Warren Lincoln

10/18 at Center Line (12 p.m.)

10/25 at Clintondale (1 p.m.)

NEW BALTIMORE ANCHOR BAY

8/28 Harr.Township L'Anse Creuse

9/5 at Port Huron

9/12 Grosse Pointe South

9/19 Utica

9/26 at Fraser

10/3 at Macomb L'Anse Creuse North

10/10 at Utica Ford

10/17 Romeo

10/24 at Chippewa Valley

NEW BOSTON HURON

8/29 Romulus Summit Academy

9/5 Grosse Ile

9/12 at Monroe St Mary CC

9/19 Milan

9/26 at Riverview

10/3 Monroe Jefferson

10/10 at Carleton Airport

10/17 Flat Rock

10/24 at Annapolis

NEW HAVEN

8/28 at Memphis

9/5 at Mt Clemens

9/12 Warren Lincoln

9/19 at Marysville

9/27 at Center Line (12 p.m.)

10/3 Warren Fitzgerald

10/10 at Lamphere

10/17 Clawson

10/24 St Clair Shores South Lake

NORTH FARMINGTON

8/28 at Pontiac

9/5 at Birmingham Seaholm

9/12 at Rochester

9/19 Southfield

9/26 Royal Oak

10/2 Oak Park

10/10 at Rochester Adams

10/17 Farmington Hills Harrison

10/24 OAA Crossover TBD

NORTHVILLE

8/28 White Lake Lakeland

9/5 at Walled Lake Central

9/12 at South Lyon East

9/19 South Lyon

9/26 at Salem

10/3 Livonia Stevenson

10/10 Novi

10/17 KLAA Crossover TBD

10/24 at Grand Blanc

NOVI

8/28 Brighton

9/5 at Waterford Kettering

9/12 at Livonia Stevenson

9/19 at Salem (6:30 p.m.)

9/26 South Lyon East

10/3 South Lyon

10/10 at Northville

10/17 KLAA Crossover TBD

10/24 Howell

OAK PARK

8/29 Cass Tech at Wayne State

9/5 Royal Oak (6 p.m.)

9/12 at Farmington Hills Harrison

9/19 Rochester (6 p.m.)

9/26 Rochester Adams

10/2 at North Farmington

10/10 Birmingham Seaholm (6 p.m.)

10/17 at Southfield (5 p.m.)

10/24 OAA Crossover TBD

ORCHARD LAKE ST. MARY’s

8/29 Southfield at Wayne St.(4 p.m.)

9/5 HW Chandler Park Academy

9/12 Consortium

9/19 U-D Jesuit

9/26 at Warren De La Salle

10/3 at Birmingham Brother Rice

10/11 Catholic Central

10/17 Canada Academy

10/25 CHSL Prep Bowl TBD

ORTONVILLE BRANDON

8/28 at Goodrich

9/5 Bishop Foley

9/12 Clio

9/19 at Fenton

9/26 at Swartz Creek

10/3 Linden

10/10 at Flushing

10/17 at Flint Kearsley

10/24 Holly

OXFORD

8/29 Romeo

9/5 Stoney Creek

9/12 at Troy Athens

9/19 Lake Orion

9/26 Clarkston

10/3 at Troy

10/10 West Bloomfield

10/17 at Bloomfield Hills

10/24 OAA Crossover TBD

PINCKNEY

8/28 South Lyon

9/5 at Plymouth

9/12 at Brighton

9/19 Howell

9/26 at Hartland

10/3 at Grand Blanc

10/10 Milford

10/17 KLAA Crossover TBD

10/24 at South Lyon East

PLYMOUTH

8/28 at Salem

9/5 Pinckney

9/12 Wayne Memorial

9/19 at Livonia Churchill

9/26 at Livonia Franklin

10/3 Westland John Glenn

10/10 at Canton

10/17 KLAA Crossover TBD

10/24 Belleville

PONTIAC

8/28 North Farmington

9/5 at Berkley

9/12 Hazel Park

9/19 at Birmingham Groves

9/26 Farmington

10/3 at Ferndale

10/10 Southfield-Lathrup

10/18 Auburn Hills Avondale (2 p.m.)

10/24 OPEN

NOTRE DAME PREP

8/28 DH Robichaud (7:30 p.m.)

9/5 at River Rouge

9/13 Menominee at Gaylord (2 p.m.)

9/20 OPEN

9/27 at Loyola (3:30 p.m.)

10/3 AA Gabriel Richard (7:30 p.m.)

10/10 at Macomb Lutheran North

10/17 Divine Child (7:30 p.m.)

10/25 CHSL Prep Bowl TBD

PORT HURON

8/29 King

9/5 Anchor Bay

9/12 at Utica Ford

9/19 Grosse Pointe South

9/26 at Roseville

10/3 Warren Mott

10/10 Romeo

10/17 at Utica

10/24 at Port Huron Northern

PORT HURON NORTHERN

8/28 at St Clair Shores Lake Shore

9/5 at Marysville

9/12 Warren Woods-Tower

9/19 at Warren Lincoln

9/26 East

10/3 at St Clair

10/10 at Marine City

10/17 Sterling Hgts

10/24 Port Huron

REDFORD THURSTON

8/28 Ecorse

9/5 at Tecumseh

9/12 at Dearborn

9/19 Dearborn Fordson

9/26 Dearborn Edsel Ford

10/3 at Belleville

10/10 Dearborn Hgts Crestwood

10/17 at Garden City

10/24 at Redford Union

REDFORD UNION

8/28 at Auburn Hills Avondale

9/5 Garden City

9/12 at Dearborn Hgts Robichaud

9/19 Romulus

9/26 HP Renaissance Academy

10/3 Annapolis

10/10 at Livonia Clarenceville

10/17 at Dearborn Hgts Crestwood

10/24 Redford Thurston

RICHMOND

8/28 at Marysville

9/5 Yale

9/12 Croswell-Lexington

9/19 at Imlay City

9/26 at Almont

10/3 Armada

10/10 at Capac

10/17 at Algonac

10/24 Macomb Lutheran North

RIVER ROUGE

8/28 Romulus

9/5 Notre Dame Prep

9/12 Hamtramck

9/19 at Allen Academy

9/26 at Community

10/3 Consortium

10/10 HP Renaissance Academy

10/17 at Ecorse

10/24 PSL Crossover TBD

RIVERVIEW

8/29 at Garden City

9/5 at Milan

9/12 Carleton Airport

9/19 Monroe Jefferson

9/26 New Boston Huron

10/3 at Flat Rock

10/10 Monroe St Mary CC

10/17 at Grosse Ile

10/24 at Romulus Summit Academy

RIVERVIEW GABRIEL RICHARD

8/28 at Flat Rock

9/5 Marion Local

9/12 Westside Christian

9/19 Allen Park Cabrini

9/27 at Cranbrook(1 p.m.)

10/3 Bishop Foley

10/10 at Royal Oak Shrine

10/17 Waterford Lakes

10/25 Edison

ROCHESTER

8/28 at Lapeer

9/5 at Farmington Hills Harrison

9/12 North Farmington

9/19 at Oak Park (6 p.m.)

9/26 Birmingham Seaholm

10/3 at Royal Oak

10/10 at Southfield (5 p.m.)

10/17 Rochester Adams

10/24 Stoney Creek

ROCHESTER ADAMS

8/28 at Stoney Creek

9/5 Southfield

9/12 Birmingham Seaholm

9/19 at Royal Oak

9/26 at Oak Park

10/2 at Farmington Hills Harrison

10/10 North Farmington

10/17 at Rochester

10/24 OAA Crossover TBD

ROCHESTER HILLS LUTHERAN NW

8/28 Cardinal Mooney

9/5 Cesar Chavez

9/13 at Southfield Christian

9/19 GPW University Liggett

9/26 at Lutheran Westland

10/3 Oakland Christian

10/10 at Parkway Christian

10/17 University Prep Science & Math

10/24 DH Star International

ROCHESTER HILLS STONEY CREEK

8/28 Rochester Adams

9/5 at Oxford

9/12 at Bloomfield Hills

9/19 Clarkston

9/26 at Troy

10/3 Lake Orion

10/10 at Troy Athens

10/17 West Bloomfield

10/24 at Rochester

ROMEO

8/29 at Oxford

9/5 at Grosse Pointe South

9/12 Utica

9/19 Utica Ford

9/26 at Harr. Township L'Anse Creuse

10/3 Macomb Dakota

10/10 at Port Huron

10/17 at Anchor Bay

10/24 Utica Eisenhower

ROMULUS

8/28 at River Rouge

9/5 Annapolis

9/12 at Harper Woods

9/19 at Redford Union

9/26 at Livonia Clarenceville

10/3 Dearborn Hgts Robichaud

10/10 at Garden City

10/17 at Hamtramck

10/24 Dearborn Hgts Crestwood

ROMULUS SUMMIT ACADEMY

8/29 at New Boston Huron

9/6 at Michigan Collegiate

9/12 University Prep

9/19 Plymouth Educational

9/26 at Old Redford (4 p.m.)

10/3 at Southfield Bradford

10/10 HW Chandler Park Academy

10/18 at AA Gabriel Richard (1 p.m.)

10/24 Riverview

ROSEVILLE

8/28 East

9/5 Grosse Pointe North

9/12 at St Clair Shores Lakeview

9/19 Macomb L'Anse Creuse North

9/26 Port Huron

10/3 at Fraser

10/10 at Harr. Twnp L'Anse Creuse

10/18 Warren Cousino (1 p.m.)

10/24 at Warren Woods-Tower

ROYAL OAK

8/29 Utica Ford

9/5 at Oak Park (6 p.m.)

9/12 at Southfield

9/19 Rochester Adams

9/26 at North Farmington

10/3 Rochester

10/10 at Farmington Hills Harrison

10/17 Birmingham Seaholm

10/24 OAA Crossover TBD

ROYAL OAK SHRINE

8/28 at Melvindale Bus/Tech (4 p.m.)

9/6 GPW University Liggett (2 p.m.)

9/13 MP Sacred Heart (2 p.m.)

9/19 at Bishop Foley

9/27 Allen Park Cabrini (2 p.m.)

10/4 at Waterford Lakes (1 p.m.)

10/10 Riverview Gabriel Richard

10/17 at BH Cranbrook-Kingswood

10/25 CHSL Prep Bowl TBD

SALEM

8/28 Plymouth

9/5 at Walled Lake Western

9/12 at South Lyon

9/19 Novi (6:30 p.m.)

9/26 Northville

10/3 at South Lyon East

10/10 at Livonia Stevenson

10/17 KLAA Crossover TBD

10/25 Hartland (6:30 p.m.)

SALINE

8/29 Muskegon Mona Shores

9/5 Hamilton St Thomas More (CN)

9/12 at Dexter

9/19 at Ann Arbor Pioneer

9/26 Temperance Bedford

10/3 Monroe

10/10 at Ann Arbor Huron

10/17 Ann Arbor Skyline

10/24 U-D Jesuit

SOUTH LYON

8/28 at Pinckney

9/5 at Waterford Mott

9/12 Salem

9/19 at Northville

9/26 Livonia Stevenson

10/3 at Novi

10/10 South Lyon East

10/17 KLAA Crossover TBD

10/24 at Brighton

SOUTH LYON EAST

8/28 Waterford Kettering

9/5 at White Lake Lakeland

9/12 Northville

9/19 at Livonia Stevenson

9/26 at Novi

10/3 Salem

10/10 at South Lyon

10/17 KLAA Crossover TBD

10/24 Pinckney

SOUTHFIELD

8/29 Orchard Lake St Mary's at Wayne State (4 p.m.)

9/5 at Rochester Adams

9/12 Royal Oak

9/19 at North Farmington

9/27 FH Harrison (1 p.m.)

10/3 at Birmingham Seaholm

10/10 Rochester (5 p.m.)

10/17 Oak Park (5 p.m.)

10/24 OAA Crossover TBD

SOUTHFIELD BRADFORD

8/28 at DH Star International (6 p.m.)

9/5 Plymouth Educational

9/12 at Univ. Prep Science & Math

9/19 at HW Chandler Park Academy

9/26 at Michigan Collegiate

10/3 Romulus Summit Academy

10/10 at University Prep

10/17 Old Redford

10/24 Westside Christian

SOUTHFIELD CHRISTIAN

8/28 at Adrian Madison

9/6 Cranbrook (1 p.m.)

9/13 Lutheran Northwest

9/19 at Parkway Christian

9/27 GPW University Liggett

10/3 Lutheran Westland

10/10 at Oakland Christian

10/18 Harper Woods (1 p.m.)

10/24 at Imlay City

SOUTHFIELD-LATHRUP

8/28 Southeastern (4 p.m.)

9/5 at Farmington

9/12 Birmingham Groves (4:30 p.m.)

9/19 at Auburn Hills Avondale

9/26 Ferndale

10/3 at Hazel Park

10/10 at Pontiac

10/17 Berkley (5 p.m.)

10/24 West.John Glenn (4:30 p.m.)

SOUTHGATE ANDERSON

8/28 Lincoln Park

9/5 Woodhaven

9/12 at Taylor Truman

9/19 Melvindale

9/26 at Trenton

10/3 at Wyandotte Roosevelt

10/10 Gibraltar Carlson

10/17 at Taylor Kennedy

10/24 Allen Park

ST. CLAIR

8/28 Croswell-Lexington (7:30 p.m.)

9/5 Marine City

9/12 at Sterling Hgts

9/19 Clawson

9/26 at Clintondale

10/3 Port Huron Northern

10/11 at War.Woods-Tower (1 p.m.)

10/17 Marysville

10/24 at Grosse Pointe North

ST. CLAIR SHORES LAKE SHORE

8/28 Port Huron Northern

9/5 at St Clair Shores South Lake

9/12 Clintondale

9/19 at Madison Hgts Madison

9/26 at St Clair Shores Lakeview

10/3 Center Line

10/11 at Warren Fitzgerald (1 p.m.)

10/17 East

10/24 Lamphere

ST. CLAIR SHORES LAKEVIEW

8/28 at St Clair Shores South Lake

9/5 at Harr. Township L'Anse Creuse

9/12 Roseville

9/19 at Warren Mott

9/26 St Clair Shores Lake Shore

10/3 at Warren Cousino

10/10 Fraser

10/17 Grosse Pointe North

10/24 at Marysville

ST. CLAIR SHORES SOUTH LAKE

8/28 St Clair Shores Lakeview

9/5 St Clair Shores Lake Shore

9/12 at Warren Fitzgerald

9/19 Clintondale

9/26 at Marine City

10/3 Mt Clemens

10/11 at East (1 p.m.)

10/17 Madison Hgts Madison

10/24 at New Haven

STERLING HEIGHTS

8/28 at Dearborn Edsel Ford

9/5 at Warren Woods-Tower

9/12 St Clair

9/19 at Lamphere

9/26 at Utica Ford

10/3 Marine City

10/10 Marysville

10/17 at Port Huron Northern

10/24 Fraser

STER. HGTS PARKWAY CHRISTIAN

8/29 Hamtramck

9/6 Dearborn Hgts Star International

9/12 Lutheran Westland

9/19 Southfield Christian

9/26 at Oakland Christian

10/3 at University Liggett (4:30 p.m.)

10/10 Lutheran Northwest

10/17 at Comstock

10/24 Bath

STERLING HEIGHTS STEVENSON

8/28 Troy

9/5 Utica Eisenhower

9/12 at Chippewa Valley

9/19 Fraser

9/26 at Macomb L'Anse Creuse North

10/3 Utica Ford

10/10 at Warren Mott

10/17 Macomb Dakota

10/24 at Utica

TAYLOR KENNEDY

8/28 Gibraltar Carlson

9/5 at Melvindale

9/12 Trenton

9/19 Woodhaven

9/26 at Allen Park

10/3 at Lincoln Park

10/10 Taylor Truman

10/17 Southgate Anderson

10/24 at Wyandotte Roosevelt

TAYLOR TRUMAN

8/28 at Woodhaven

9/5 at Gibraltar Carlson

9/12 Southgate Anderson

9/19 at Trenton

9/26 Lincoln Park

10/3 Allen Park

10/10 at Taylor Kennedy

10/17 Wyandotte Roosevelt

10/24 at Melvindale

TRENTON

8/28 Wyandotte Roosevelt

9/5 at Allen Park

9/12 at Taylor Kennedy

9/19 Taylor Truman

9/26 Southgate Anderson

10/3 at Woodhaven

10/10 Melvindale

10/17 at Lincoln Park

10/24 at Gibraltar Carlson

TROY

8/28 at Sterling Hgts Stevenson

9/5 at West Bloomfield

9/12 at Lake Orion

9/19 Bloomfield Hills

9/26 Stoney Creek

10/3 Oxford

10/10 at Clarkston

10/17 Troy Athens

10/24 OAA Crossover TBD

TROY ATHENS

8/28 Macomb L'Anse Creuse North

9/5 Lake Orion

9/12 Oxford

9/19 at West Bloomfield

9/26 at Bloomfield Hills

10/3 Clarkston

10/10 Stoney Creek

10/17 at Troy

10/24 OAA Crossover TBD

UTICA

8/28 at Fraser

9/5 Utica Ford

9/12 at Romeo

9/19 at Anchor Bay

9/26 Warren Cousino

10/3 at Chippewa Valley

10/10 at Grosse Pointe South

10/17 Port Huron

10/24 Sterling Hgts Stevenson

UTICA EISENHOWER

8/28 at Rockford

9/5 at Sterling Hgts Stevenson

9/12 Macomb L'Anse Creuse North

9/19 Grosse Pointe North

9/26 at Macomb Dakota

10/3 Grosse Pointe South

10/10 Chippewa Valley

10/17 at Warren Mott

10/24 at Romeo

UTICA FORD

8/29 at Royal Oak

9/5 at Utica

9/12 Port Huron

9/19 at Romeo

9/26 Sterling Hgts

10/3 at Sterling Hgts Stevenson

10/10 Anchor Bay

10/17 at Grosse Pointe South

10/24 Warren Mott

WALLED LAKE CENTRAL

8/28 at Haslett

9/5 Northville

9/12 at Walled Lake Northern

9/19 at Waterford Kettering

9/26 White Lake Lakeland

10/2 Waterford Mott

10/10 Walled Lake Western

10/17 KLAA Crossover TBD

10/24 Farmington

WALLED LAKE NORTHERN

8/29 at Bloomfield Hills

9/5 Livonia Stevenson

9/12 Walled Lake Central

9/19 at Waterford Mott

9/26 at Waterford Kettering

10/2 Walled Lake Western

10/10 at White Lake Lakeland

10/17 KLAA Crossover TBD

10/24 Traverse City West

WALLED LAKE WESTERN

8/28 at Bay City Western

9/5 Salem

9/12 Waterford Kettering

9/19 at White Lake Lakeland

9/26 Waterford Mott

10/2 at Walled Lake Northern

10/10 at Walled Lake Central

10/17 KLAA Crossover TBD

10/24 Madison Hgts Madison

WARREN COUSINO

8/28 Warren Woods-Tower

9/5 at Fraser

9/12 Harrison Twnp L'Anse Creuse

9/19 Chippewa Valley

9/26 at Utica

10/3 St Clair Shores Lakeview

10/10 at Grosse Pointe North

10/18 at Roseville (1 p.m.)

10/24 at Marine City

WARREN DELASALLE

8/29 at Toledo Central Catholic

9/5 London Clarke Road

9/12 Can.Prep Foot. Acdy/Pinehurst

9/19 Birmingham Brother Rice

9/26 Orchard Lake St Mary's

10/3 Dearborn Fordson

10/10 at U-D Jesuit

10/19 at Catholic Central (1 p.m.)

10/25 CHSL Prep Bowl TBD

WAREEN FITZGERALD

8/28 at Hazel Park

9/5 at Madison Hgts Madison

9/12 St Clair Shores South Lake

9/19 at East

9/26 Marysville

10/3 at New Haven

10/11 SCS Lake Shore (1 p.m.)

10/17 Clintondale

10/24 at Warren Lincoln

WAREEN LINCOLN

8/28 Clintondale

9/6 at Center Line (12 p.m.)

9/12 at New Haven

9/19 Port Huron Northern

9/26 at Clawson

10/3 East

10/10 at Mt Clemens

10/17 Lamphere

10/24 Warren Fitzgerald

MICHIGAN COLLEGIATE

8/29 Waterford Lakes

9/6 Romulus Summit Academy

9/12 at Ply. Educational (4:30 p.m.)

9/19 at University Prep

9/26 Southfield Bradford

10/3 at Old Redford (4 p.m.)

10/10 at Harper Woods

10/18 HW Chandler Park Academy

10/24 Crossover TBD

WARREN MOTT

8/29 Cody at Wayne State (1 p.m.)

9/5 at Macomb L'Anse Creuse North

9/12 at Macomb Dakota

9/19 St Clair Shores Lakeview

9/26 Chippewa Valley

10/3 at Port Huron

10/10 Sterling Hgts Stevenson

10/17 Utica Eisenhower

10/24 at Utica Ford

WARREN WOODS-TOWER

8/28 at Warren Cousino

9/5 Sterling Hgts

9/12 at Port Huron Northern

9/20 at Center Line (1 p.m.)

9/26 Madison Hgts Madison

10/3 at Marysville

10/11 St Clair (1 p.m.)

10/17 Marine City

10/24 Roseville

WATERFORD KETTERING

8/28 at South Lyon East

9/5 Novi

9/12 at Walled Lake Western

9/19 Walled Lake Central

9/26 Walled Lake Northern

10/3 White Lake Lakeland

10/11 at Waterford Mott (1 p.m.)

10/17 KLAA Crossover TBD

10/24 Auburn Hills Avondale

WATERFORD LAKES

8/29 at Michigan Collegiate

9/6 Macomb Lutheran North (1 p.m.)

9/13 Melvindale Bus/Tech (1 p.m.)

9/20 Cranbrook(1 p.m.)

9/27 Bishop Foley (1 p.m.)

10/4 Royal Oak Shrine (1 p.m.)

10/11 at Allen Park Cabrini (1 p.m.)

10/17 at Riverview Gabriel Richard

10/24 at Oakland Christian

WATERFORD MOTT

8/28 Wayne Memorial

9/5 South Lyon

9/12 White Lake Lakeland

9/19 Walled Lake Northern

9/26 at Walled Lake Western

10/2 at Walled Lake Central

10/11 Waterford Kettering (1 p.m.)

10/17 KLAA Crossover TBD

10/24 at Birmingham Groves

WAYNE MEMORIAL

8/28 at Waterford Mott

9/5 Grand Blanc

9/12 at Plymouth

9/19 at Canton

9/26 Livonia Churchill

10/3 Livonia Franklin

10/10 at Westland John Glenn

10/17 KLAA Crossover TBD

10/24 Dearborn Edsel Ford

WEST BLOOMFIELD

8/28 Dearborn at Wayne St. (1 p.m.)

9/5 Troy

9/12 at Clarkston

9/19 Troy Athens

9/26 at Lake Orion

10/2 Bloomfield Hills

10/10 at Oxford

10/17 at Stoney Creek

10/24 OAA Crossover TBD

WETLAND JOHN GLENN

8/29 at Ann Arbor Skyline

9/5 Howell

9/12 at Livonia Churchill

9/19 Livonia Franklin

9/26 Canton

10/3 at Plymouth

10/10 Wayne Memorial

10/17 KLAA Crossover TBD

10/24 at South.-Lathrup (4:30 p.m.)

WHITE LAKE LAKELAND

8/28 at Northville

9/5 South Lyon East

9/12 at Waterford Mott

9/19 Walled Lake Western

9/26 at Walled Lake Central

10/3 at Waterford Kettering

10/10 Walled Lake Northern

10/17 KLAA Crossover TBD

10/24 Milford

WOODHAVEN

8/28 Taylor Truman

9/5 at Southgate Anderson

9/12 Allen Park

9/19 at Taylor Kennedy

9/26 at Gibraltar Carlson

10/3 Trenton

10/10 Wyandotte Roosevelt

10/17 at Melvindale

10/24 at Lincoln Park

WYANDOTTE ROOSEVELT

8/28 at Trenton

9/5 Lincoln Park

9/12 Gibraltar Carlson

9/19 at Allen Park

9/26 at Melvindale

10/3 Southgate Anderson

10/10 at Woodhaven

10/17 at Taylor Truman

10/24 Taylor Kennedy

YPSILANTI

8/29 at Ann Arbor Pioneer

9/5 Ann Arbor Skyline

9/12 Temperance Bedford

9/19 at Chelsea

9/26 Tecumseh

10/3 Adrian

10/10 at Dexter

10/17 at Ypsilanti Lincoln

10/24 Ann Arbor Huron

YPSILANTI LINCOLN

8/28 at Belleville

9/5 at Ann Arbor Huron

9/12 at Monroe

9/19 Tecumseh

9/26 at Dexter

10/3 Chelsea

10/10 at Adrian

10/17 Ypsilanti

10/24 Ann Arbor Pioneer

LINKEDINCOMMENTMORE