LINKEDINCOMMENTMORE

(All times are 7 p.m. unless noted otherwise)

ALLEN PARK

8/28 Melvindale at Wayne State

9/5 Trenton

9/12 at Woodhaven

9/19 Wyandotte Roosevelt

9/26 Taylor Kennedy

10/3 at Taylor Truman

10/10 Lincoln Park

10/17 Gibraltar Carlson

10/24 at Southgate Anderson

ALLEN PARK CABRINI

8/28 at Everest Collegiate

9/6 Loyola (1 p.m.)

9/13 AA Gabriel Richard (1 p.m.)

9/19 at River. Gabriel Richard

9/27 at Royal Oak Shrine (2 p.m.)

10/2 at Cranbrook (3:30 p.m.)

10/11 Waterford Lakes (1 p.m.)

10/18 Bishop Foley

10/25 CHSL Prep Bowl TBD

ANN ARBOR GABRIEL RICHARD

8/28 at Harper Woods

9/6 Mio (12:30 p.m.)

9/13 at Allen Park Cabrini (1 p.m.)

9/20 at Loyola (2:30 p.m.)

9/27 Mac. Luth. North (1 p.m.)

10/3 at ND Prep (7:30 p.m.)

10/11 Divine Child (1 p.m.)

10/18 Summit Academy (1 p.m.)

10/25 CHSL Prep Bowl TBD

ANN ARBOR HURON

8/28 Jackson

9/5 Ypsilanti Lincoln

9/12 Chelsea

9/19 at Temperance Bedford

9/27 at Monroe

10/2 Ann Arbor Skyline

10/10 Saline

10/17 at Ann Arbor Pioneer

10/24 at Ypsilanti

ANN ARBOR PIONEER

8/29 Ypsilanti

9/5 Dearborn Edsel Ford

9/12 Adrian

9/19 Saline

9/26 at Ann Arbor Skyline

10/2 at Temperance Bedford

10/10 at Monroe

10/17 Ann Arbor Huron

10/24 at Ypsilanti Lincoln

ANN ARBOR SKYLINE

8/29 Westland John Glenn

9/5 at Ypsilanti

9/12 at Tecumseh

9/19 Monroe

9/26 Ann Arbor Pioneer

10/2 at Ann Arbor Huron

10/10 Temperance Bedford

10/17 at Saline

10/24 Dearborn

ARMADA

8/28 Clawson

9/5 at Croswell-Lexington

9/12 at Almont

9/19 at Algonac

9/26 Imlay City

10/3 at Richmond

10/10 Yale

10/17 Capac

10/24 at Marlette

AUBURN HILLS AVONDALE

8/28 Redford Union

9/5 Hazel Park

9/12 at Farmington

9/19 Southfield-Lathrup

9/27 Berkley

10/3 at Birmingham Groves

10/10 Ferndale

10/18 at Pontiac (2 p.m.)

10/24 at Waterford Kettering

AUBURN HILLS OAK. CHRISTIAN

8/30 at Mayville (1 p.m.)

9/5 Clarkston Everest Collegiate

9/13 at Univ.Liggett (2:30 p.m.)

9/20 at Luth. Westland (1 p.m.)

9/26 Parkway Christian

10/3 at Lutheran Northwest

10/10 Southfield Christian

10/17 Cesar Chavez

10/24 Waterford Lakes

BELLEVILLE

8/28 Ypsilanti Lincoln

9/5 at Chelsea

9/12 Dearborn Edsel Ford

9/19 at Dearborn

9/26 at DH Crestwood

10/3 Redford Thurston

10/10 Dearborn Fordson

10/17 at Owosso

10/24 at Plymouth

BERKLEY

8/28 at Holly

9/5 Pontiac

9/12 Ferndale

9/19 at Hazel Park

9/27 at Auburn Hills Avondale

10/2 at Farmington

10/10 Birmingham Groves

10/17 at South.-Lathrup (5 p.m.)

10/24 Dearborn Hgts Robichaud

BIRMINGHAM BROTHER RICE

8/30 Chicago Brother Rice at Wayne State (2 p.m.)

9/5 at Toledo St John’s Jesuit

9/12 at Pick. North (7:30 p.m.)

9/19 at Warren De La Salle

9/26 Catholic Central

10/3 Orchard Lake St Mary’s

10/11 at Country Day (1 p.m.)

10/17 at U-D Jesuit

10/25 CHSL Prep Bowl TBD

BIRMINGHAM GROVES

8/29 Birmingham Seaholm

9/5 at Ferndale

9/12 at South.-Lathrp (4:30 p.m.)

9/19 Pontiac

9/26 Hazel Park

10/3 Auburn Hills Avondale

10/10 at Berkley

10/17 Farmington

10/24 Waterford Mott

BIRMINGHAM SEAHOLM

8/29 at Birmingham Groves

9/5 North Farmington

9/12 at Rochester Adams

9/19 Farmington Hills Harrison

9/26 at Rochester

10/3 Southfield

10/10 at Oak Park (6 p.m.)

10/17 at Royal Oak

10/24 OAA Crossover TBD

BLOOMFIELD HILLS

8/29 Walled Lake Northern

9/5 at Clarkston

9/12 Stoney Creek

9/19 at Troy

9/26 Troy Athens

10/2 at West Bloomfield

10/10 Lake Orion

10/17 Oxford

10/24 OAA Crossover TBD

BH CRANBROOK-KINGSWOOD

8/28 Lamphere (4 p.m.)

9/6 at South.Christian (1 p.m.)

9/12 OPEN

9/20 at Waterford Lakes (1 p.m.)

9/27 Riverview Richard (1 p.m.)

10/2 AP Cabrini (3:30 p.m.)

10/10 at Bishop Foley

10/17 Royal Oak Shrine

10/23 at Cesar Chavez (4 p.m.)

BRIGHTON

8/28 at Novi

9/5 at Livonia Churchill

9/12 Pinckney

9/19 at Grand Blanc

9/26 Milford

10/3 Hartland

10/10 at Howell

10/17 KLAA Crossover TBD

10/24 South Lyon

CANTON

8/28 at Holland West Ottawa

9/5 Hartland

9/12 at Livonia Franklin

9/19 Wayne Memorial

9/26 at Westland John Glenn

10/3 Livonia Churchill

10/10 Plymouth

10/17 KLAA Crossover TBD

10/24 PSL Crossover TBD

CARLETON AIRPORT

8/29 at Adrian

9/5 Monroe Jefferson

9/12 at Riverview

9/19 Flat Rock

9/26 Monroe St Mary C.C.

10/3 at Grosse Ile

10/10 New Boston Huron

10/17 Milan

10/24 Tecumseh

CENTER LINE

8/28 at DH Crestwood

9/6 Warren Lincoln (Noon)

9/12 at Lamphere

9/20 Woods-Tower (1 p.m.)

9/27 New Haven (Noon)

10/3 at SCS Lake Shore

10/10 at Clawson

10/18 Mt Clemens (Noon)

10/25 Luth. Westland (Noon)

CLARKSTON

8/28 Macomb Dakota

9/5 Bloomfield Hills

9/12 West Bloomfield

9/19 at Stoney Creek

9/26 at Oxford

10/3 at Troy Athens

10/10 Troy

10/17 at Lake Orion

10/24 OAA Crossover TBD

CLARK. EVEREST COLLEGIATE

8/28 Allen Park Cabrini

9/5 at Oakland Christian

9/12 at Bishop Foley

9/19 at Westside Christian

9/27 Adrian Lenawee Christian

10/3 at Burton Atherton

10/11 Cardinal Mooney

10/18 at Univ.Liggett (1 p.m.)

10/24 Crossover TBD

CLAWSON

8/28 at Armada

9/5 Lamphere

9/12 Mt Clemens

9/19 at St Clair

9/26 Warren Lincoln

10/3 at Clintondale

10/10 Center Line

10/17 at New Haven

10/24 at East

CHIPPEWA VALLEY

8/28 Lake Orion

9/5 Make Dakota

9/12 Sterling Hgts Stevenson

9/19 at Warren Cousino

9/26 at Warren Mott

10/3 Utica

10/10 at Utica Eisenhower

10/17 at L'Anse Creuse North

10/24 Anchor Bay

CLINTONDALE

8/28 at Warren Lincoln

9/5 East

9/12 at SCS Lake Shore

9/19 at SCSSouth Lake

9/26 St Clair

10/3 Clawson

10/10 at Madison Hgts Madison

10/17 at Warren Fitzgerald

10/25 Mt Clemens (1 p.m.)

DEARBORN

8/28 West Bloomfield at Wayne State (1 p.m.)

9/5 at St Johns

9/12 Redford Thurston

9/19 Belleville

9/26 at Dearborn Fordson

10/3 at DH Crestwood

10/10 Dearborn Edsel Ford

10/17 Dearborn Hgts Robichaud

10/24 at Ann Arbor Skyline

DEARBORN DIVINE CHILD

8/29 at Consortium (6 p.m.)

9/6 St Thomas Of Villanova (CN)

9/12 at U-D Jesuit

9/19 Macomb Lutheran North

9/27 Lake Fenton

10/4 Loyola (12:30 p.m.)

10/11 at AA Gab. Richard (1 p.m.)

10/17 at ND Prep (7:30 p.m.)

10/25 CHSL Prep Bowl TBD

DEARBORN EDSEL FORD

8/28 Sterling Hgts

9/5 at Ann Arbor Pioneer

9/12 at Belleville

9/19 Dearborn Hgts Crestwood

9/26 at Redford Thurston

10/2 Garden City

10/10 at Dearborn

10/17 Dearborn Fordson

10/24 at Wayne Memorial

DEARBORN FORDSON

8/28 Temperance Bedford at Wayne State (4 p.m.)

9/5 London Banting

9/12 Dearborn Hgts Crestwood

9/19 at Redford Thurston

9/26 Dearborn

10/3 at Warren De La Salle

10/10 at Belleville

10/17 at Dearborn Edsel Ford

10/24 Monroe

DEARBORN HGTS ANNAPOLIS

8/28 Grosse Ile

9/5 at Romulus

9/12 Garden City

9/19 Edison

9/26 Univ. Prep Science & Math

10/3 at Redford Union

10/10 at DHRobichaud

10/17 Livonia Clarenceville

10/24 New Boston Huron

DEARBORN HGTS CRESTWOOD

8/28 Center Line

9/5 Swartz Creek

9/12 at Dearborn Fordson

9/19 at Dearborn Edsel Ford

9/26 Belleville

10/3 Dearborn

10/10 at Redford Thurston

10/17 Redford Union

10/24 at Romulus

DEARBORN HGTS ROBICHAUD

8/28 at ND Prep (7:30 p.m.)

9/5 at Livonia Clarenceville

9/12 Redford Union

9/19 Saginaw Nouvel

9/26 Garden City

10/3 at Romulus

10/10 Annapolis

10/17 at Dearborn

10/24 at Berkley

DH STAR INTERNAIONAL

8/28 Southfield Bradford (6 p.m.)

9/6 at Parkway Christian

9/12 at Mayville

9/19 at Hamtramck

9/26 Cesar Chavez (6 p.m.)

10/3 OPEN

10/10 Uni. Prep Sci./Math (6 p.m.)

10/18 at Cardinal Mooney

10/24 at Lutheran Northwest

DETROIT ALLEN ACADEMY

8/29 Central Coll. at Keyworth Stadium in Hamtramck (5 p.m.)

9/5 at Ecorse

9/12 Community

9/19 River Rouge

9/26 OPEN

10/3 at HP Renaissance Acdy

10/10 Hamtramck

10/17 OPEN

10/24 OPEN

DETROIT CASS TECH

8/29 Oak Park at Wayne State

9/5 at Pershing (4 p.m.)

9/12 Southeastern (4 p.m.)

9/19 Douglass (4 p.m.)

9/26 Denby (4 p.m.)

10/4 East English (12 p.m.)

10/11 at Mumford (12 p.m.)

10/16 Playoffs at Northwestern

10/24 PSL title game at Ford Field

DETROIT CATHOLIC CENTRAL

8/29 at Muskegon

9/5 at Toledo Whitmer

9/13 Toronto St Michaels

9/20 at TC Central (4 p.m.)

10/3 U-D Jesuit

10/11 at Orchard Lake St Mary's

10/19 Warren De La Salle (1 p.m.)

10/25 CHSL Prep Bowl TBD

DETROIT CENTRAL COLLEGIATE

8/29 Allen Academy at Keyworth Stadium in Hamtramck (5 p.m.)

9/5 at King (4 p.m.)

9/12 Cody (4 p.m.)

9/19 at Henry Ford (4 p.m.)

9/26 at Renaissance (4 p.m.)

10/3 at Pershing (4 p.m.)

10/10 Southeastern (4 p.m.)

10/16 Playoffs at Northwestern

10/24 PSL title game at Ford Field

DETROIT CESAR CHAVEZ

8/28 Uni. Prep Sci/Math (4 p.m.)

9/5 at Lutheran Northwest

9/11 at Bay City All Saints

9/19 at Colon

9/26 at DH Star Inter. (6 p.m.)

10/2 at Country Day

10/9 at Mayville

10/17 at Oakland Christian

10/23 Cranbrook(4 p.m.)

DETROIT CODY

8/29 Warren Mott at Wayne State (1 p.m.)

9/5 CMA at Coll.Prep (4 p.m.)

9/12 at Central Coll.(4 p.m.)

9/20 at King (12 p.m.)

9/26 Henry Ford (4 p.m.)

10/3 Renaissance (4 p.m.)

10/10 Pershing (4 p.m.)

10/16 Playoffs at Northwestern

10/24 PSL title game at Ford Field

DETROIT COLLEGIATE PREP

8/28 HP Renaissance Academy

9/5 at Denby (4 p.m.)

9/12 King (4 p.m.)

9/19 Mumford (4 p.m.)

9/26 Western (4 p.m.)

10/3 Douglass at Renais.(4 p.m.)

10/10 at Osborn (4 p.m.)

10/16 Playoffs at Northwestern

10/24 PSL title game at Ford Field

DETROIT CMA

8/28 West.Chst. at Rouge (4 p.m.)

9/5 Cody at Coll.Prep (4 p.m.)

9/12 at Henry Ford (4 p.m.)

9/19 at Renaissance (4 p.m.)

9/26 Pershing at H. Ford (4 p.m.)

10/3 at Southeastern (4 p.m.)

10/10 Doug. at N’western (4 p.m.)

10/16 Playoffs at Northwestern

10/24 PSL title game at Ford Field

DETROIT COMMUNITY

8/28 at Old Redford

9/5 Consortium

9/12 at Allen Academy

9/19 at Ecorse

9/26 River Rouge

10/3 Hamtramck

10/11 at Loyola (1 p.m.)

10/17 at HP Renaissance Acdy

10/24 at Mason

DETROIT CONSORTIUM

8/29 Divine Child (6 p.m.)

9/5 at Community

9/12 at Orchard Lake St Mary’s

9/19 at Country Day

9/26 at Harper Woods

10/3 at River Rouge

10/11 Kalkaska (3 p.m.)

10/17 at Mason

10/24 at Temperance Bedford

DETROIT COUNTRY DAY

8/28 at Zeeland West

9/5 U-D Jesuit

9/13 at Loyola (2:30 p.m.)

9/19 Consortium

9/27 Escanaba (1 p.m.)

10/2 Cesar Chavez

10/11 Birm. Brother Rice (1 p.m.)

10/17 at Muskegon CC

10/24 at Milan

DETROIT DENBY

8/28 at Renaissance

9/5 Collegiate Prep (4 p.m.)

9/13 Mumford (12 p.m.)

9/19 Western International at East English (4 p.m.)

9/26 at Cass Tech (4 p.m.)

10/3 at Osborn (4 p.m.)

10/10 East English (4 p.m.)

10/16 Playoffs at Northwestern

10/24 PSL title game at Ford Field

DETROIT DOUGLASS

8/28 at Bishop Foley

9/5 at Mumford (4 p.m.)

9/12 at Western at Ren. (4 p.m.)

9/19 at Cass Tech (4 p.m.)

9/26 Osborn at King (4 p.m.)

10/3 Coll.Prep at Ren. (4 p.m.)

10/10 at CMA at NW (4 p.m.)

10/16 Playoffs at Northwestern

10/24 PSL title game at Ford Field

DETROIT EAST ENGLISH VILLAGE

8/30 Lansing Sexton at Wayne State (11 a.m.)

9/5 Henry Ford (4 p.m.)

9/12 Renaissance (4 p.m.)

9/19 at Pershing (4 p.m.)

9/26 Southeastern (4 p.m.)

10/4 at Cass Tech (12 p.m.)

10/10 at Denby (4 p.m.)

10/16 Playoffs at Northwestern

10/24 PSL title game at Ford Field

DETROIT EDISON

8/28 at Univ. Liggett (4:30 p.m.)

9/5 Mel. Business & Tech (4 p.m.)

9/13 at Cardinal Mooney

9/19 at Annapolis

9/26 at Westside Christian

10/3 at Univ.Prep Science & Math

10/10 OPEN

10/17 at Saginaw Nouvel

10/25 at Riv.Gabriel Richard

DETROIT HENRY FORD

8/28 Pershing

9/5 at East English (4 p.m.)

9/12 CMA (4 p.m.)

9/19 Central Collegiate (4 p.m.)

9/26 at Cody

10/3 at King

10/10 Renaissance

10/16 Playoffs at Northwestern

10/24 PSL title game at Ford Field

DETROIT KING

8/29 at Port Huron

9/5 Central Collegiate (4 p.m.)

9/12 at Collegiate Prep (4 p.m.)

9/20 Cody (12 p.m.)

9/27 at Mumford (12 p.m.)

10/3 Henry Ford (4 p.m.)

10/10 at Western at Ren. (4 p.m.)

10/16 Playoffs at Northwestern

10/24 PSL title game at Ford Field

DETROIT LOYOLA

8/29 at Zeeland East

9/6 at Allen Park Cabrini (1 p.m.)

9/13 Country Day (2:30 p.m.)

9/20 AA Gab.Richard (2:30 p.m.)

9/27 Notre Dame Prep (3:30 p.m.)

10/4 at Divine Child (12:30 p.m.)

10/11 Community (1 p.m.)

10/17 at Macomb Lutheran North

10/24 CHSL Prep Bowl TBD

DETROIT MUMFORD

8/29 Grosse Pointe South

9/5 Douglass (4 p.m.)

9/13 at Denby (Noon)

9/19 at Collegiate Prep (4 p.m.)

9/27 King (Noon)

10/3 Western (4 p.m.)

10/11 Cass Tech (Noon)

10/16 Playoffs at Northwestern

10/24 PSL title game at Ford Field

DETROIT OLD REDFORD

8/28 Community

9/6 at University Prep (1 p.m.)

9/12 at HW Chandler Park

9/19 OPEN

9/26 Rom. Summit Acad.(4 p.m.)

10/3 Mich.Collegiate (4 p.m.)

10/10 Ply.Educational (4 p.m.)

10/17 at Southfield Bradford

10/25 Ecorse (1 p.m.)

DETROIT OSBORN

8/29 Western (4 p.m.)

9/5 at Renaissance (4 p.m.)

9/12 Pershing (4 p.m.)

9/19 at Southeastern (4 p.m.)

9/26 at Douglass at King (4 p.m.)

10/3 Denby (4 p.m.)

10/10 Collegiate Prep (4 p.m.)

10/16 Playoffs at Northwestern

10/24 PSL title game at Ford Field

DETROIT PERSHING

8/28 at Henry Ford

9/5 Cass Tech (4 p.m.)

9/12 at Osborn (4 p.m.)

9/19 East English (4 p.m.)

9/26 at CMA at H. Ford (4 p.m.)

10/3 Central Collegiate (4 p.m.)

10/10 at Cody (4 p.m.)

10/16 Playoffs at Northwestern

10/24 PSL title game at Ford Field

DETROIT EDUCATION CENTER

8/28 Almont (4:30 p.m.)

9/5 at Southfield Bradford

9/12 Mich. Collegiate (4:30 p.m.)

9/19 at Rom.Summit Academy

9/26 at Mayville

10/3 HW Chand. Park (4:30 p.m.)

10/10 at Old Redford (4 p.m.)

10/17 at University Prep (4 p.m.)

10/24 Columbus Bishop Ready

DETROIT RENAISSANCE

8/28 Denby

9/5 Osborn (4 p.m.)

9/12 at East English (4 p.m.)

9/19 CMA (4 p.m.)

9/26 Central Collegiate (4 p.m.)

10/3 at Cody (4 p.m.)

10/10 at Henry Ford (4 p.m.)

10/16 Playoffs at Northwestern

10/24 PSL title game at Ford Field

DETROIT SOUTHEASTERN

8/28 at South.-Lathrup (4 p.m.)

9/5 Western (4 p.m.)

9/12 at Cass Tech (4 p.m.)

9/19 Osborn (4 p.m.)

9/26 at East English (4 p.m.)

10/3 CMA (4 p.m.)

10/10 at Central Coll.(4 p.m.)

10/16 Playoffs at Northwestern

10/24 PSL title game at Ford Field

DETROIT U-D JESUIT

8/28 at HW Chandler Park

9/5 at Country Day

9/12 Dearborn Divine Child

9/19 at Orchard Lake St Mary’s

9/26 at Cuy. Falls Walsh Jesuit

10/3 at Catholic Central

10/10 Warren De La Salle

10/17 Birmingham Brother Rice

10/24 at Saline

DETROIT UNIVERSITY PREP

8/29 at Mt Clemens

9/6 Old Redford (1 p.m.)

9/12 at Romulus Summit Academy

9/19 Michigan Collegiate

9/26 at HW Chandler Park Academy

10/3 at Ecorse

10/10 Southfield Bradford

10/17 Plymouth Educational (4 p.m.)

10/25 at University Liggett (2:30 p.m.)

DETROIT UNIV. PREP SCIENCE/MATH

8/28 at Cesar Chavez (4 p.m.)

9/5 Westside Christian

9/12 Southfield Bradford

9/20 at Cardinal Mooney

9/26 at Annapolis

10/3 Edison

10/10 at DHStar International (6 p.m.)

10/17 at Lutheran Northwest

10/24 at Monroe Jefferson

DETROIT WESTERN

8/29 at Osborn (4 p.m.)

9/5 at Southeastern (4 p.m.)

9/12 Douglass at Ren.(4 p.m.)

9/19 Denby at East English (4 p.m.)

9/26 at Collegiate Prep (4 p.m.)

10/3 at Mumford (4 p.m.)

10/10 King at Renaissance (4 p.m.)

10/16 Playoffs at Northwestern

10/24 PSL title game at Ford Field

DETROIT WESTSIDE CHRISTIAN

8/28 CMA at River Rouge (4 p.m.)

9/5 at Univ.Prep Science & Math

9/12 at Riverview Gabriel Richard

9/19 Clarkston Everest Collegiate

9/26 Edison

10/3 at Mayville

10/10 at Mel.Academy for Bus. & Tech

10/17 Lutheran Westland

10/24 at Southfield Bradford

EAST DETROIT

8/28 at Roseville

9/5 at Clintondale

9/12 Madison Hgts Madison

9/19 Warren Fitzgerald

9/26 at Port Huron Northern

10/3 at Warren Lincoln

10/10 SCS South Lake (1 p.m.)

10/17 at St Clair Shores Lake Shore

10/24 Clawson

ECORSE

8/28 at Redford Thurston

9/5 Allen Academy

9/12 at HP Renaissance Academy

9/19 Community

9/26 at Hamtramck

10/3 University Prep

10/10 OPEN

10/17 River Rouge

10/25 at Old Redford (1 p.m.)

FARMINGTON

8/28 Farmington Hills Harrison

9/5 Southfield-Lathrup

9/12 Auburn Hills Avondale

9/19 at Ferndale

9/26 at Pontiac

10/2 Berkley

10/10 Hazel Park

10/17 at Birmingham Groves

10/24 at Walled Lake Central

FARMINGTON HILLS HARRISON

8/28 at Farmington

9/5 Rochester

9/12 Oak Park

9/19 at Birmingham Seaholm

9/27 at Southfield (1 p.m.)

10/2 Rochester Adams

10/10 Royal Oak

10/17 at North Farmington

10/24 OAA Crossover TBD

FERNDALE

8/29 at Livonia Clarenceville

9/5 Birmingham Groves

9/12 at Berkley

9/19 Farmington

9/26 at Southfield-Lathrup

10/3 Pontiac

10/10 at Auburn Hills Avondale

10/17 at Hazel Park

10/24 Almont

FLAT ROCK

8/28 Riverview Gabriel Richard

9/5 at Monroe St Mary CC

9/12 Grosse Ile

9/19 at Carleton Airport

9/26 at Monroe Jefferson

10/3 Riverview

10/10 Milan

10/17 at New Boston Huron

10/24 Stockbridge

FRASER

8/28 Utica

9/5 Warren Cousino

9/12 at Grosse Pointe North

9/19 at Sterling Hgts Stevenson

9/26 Anchor Bay

10/3 Roseville

10/10 at St Clair Shores Lakeview

10/17 Harrison TwnpL’Anse Creuse

10/24 at Sterling Hgts

GARDEN CITY

8/29 Riverview

9/5 at Redford Union

9/12 at Annapolis

9/19 Livonia Clarenceville

­ ­ ­9/26 at Dearborn Hgts Robichaud

10/2 at Dearborn Edsel Ford

10/10 Romulus

10/17 Redford Thurston

10/24 at Livonia Franklin

GIBRALTAR CARLSON

8/28 at Taylor Kennedy

9/5 Taylor Truman

9/12 at Wyandotte Roosevelt

9/19 at Lincoln Park

9/26 Woodhaven

10/3 Melvindale

10/10 at Southgate Anderson

10/17 at Allen Park

10/24 Trenton

GRAND BLANC

8/28 Flint Carman-Ainsworth

9/5 at Wayne Memorial

9/12 at Milford

9/19 Brighton

9/26 at Howell

10/3 Pinckney

10/10 at Hartland

10/17 KLAA Crossover TBD

10/24 Northville

GROSSE ILE

8/28 at Annapolis

9/5 at New Boston Huron

9/12 at Flat Rock

9/19 Monroe St Mary CC

9/26 at Milan

10/3 Carleton Airport

10/10 at Monroe Jefferson

10/17 Riverview

10/24 Hazel Park

GROSSE POINTE NORTH

8/28 at Hartland

9/5 at Roseville

9/12 Fraser

9/19 at Utica Eisenhower

9/26 at Grosse Pointe South

10/3 Harrison Twnp L’Anse Creuse

10/10 Warren Cousino

10/17 at St Clair Shores Lakeview

10/24 St Clair

GROSSE POINTE SOUTH

8/29 at Mumford

9/5 Romeo

9/12 at Anchor Bay

9/19 at Port Huron

9/26 Grosse Pointe North

10/3 at Utica Eisenhower

10/10 Utica

10/17 Utica Ford

10/24 at Macomb Dakota

GROSSE POINTE UNIV. LIGGETT

8/28 Edison (4:30 p.m.)

9/6 at Royal Oak Shrine (2 p.m.)

9/13 Oakland Christian (2:30 p.m.)

9/19 at Lutheran Northwest

9/27 at Southfield Christian

10/3 Parkway Christian (4:30 p.m.)

10/11 at Lutheran Westland (2 p.m.)

10/18 Everest Collegiate (1 p.m.)

10/25 University Prep (2:30 p.m.)

HAMTRAMCK

8/29 at Parkway Christian

9/5 HP Renaissance Academy

9/12 at River Rouge

9/19 DH Star International

9/26 Ecorse

10/3 at Community

10/10 at Allen Academy

10/17 Romulus

10/24 at Harper Woods

HARPER WOODS

8/28 Ann Arbor Gabriel Richard

9/6 at Lutheran Westland (1 p.m.)

9/12 Romulus

9/19 OPEN

9/26 Consortium

10/3 at Macomb Lutheran North

10/10 Michigan Collegiate

10/18 at Southfield Christian (1 p.m.)

10/24 Hamtramck

HW CHANDLER PARK ACADEMY

8/28 U-D Jesuit

9/5 at Orchard Lake St Mary’s

9/12 Old Redford

9/19 Southfield Bradford

9/26 University Prep

10/3 at Ply. Educational (4:30 p.m.)

10/10 at Romulus Summit Academy

10/18 at Michigan Collegiate

10/24 OPEN

HARRISON TWNP L’ANSE CREUSE

8/28 at Anchor Bay

9/5 St Clair Shores Lakeview

9/12 at Warren Cousino

9/19 Macomb Dakota

9/26 Romeo

10/3 at Grosse Pointe North

10/10 Roseville

10/17 at Fraser

10/24 Macomb L'Anse Creuse North

HARTLAND

8/28 Grosse Pointe North

9/5 at Canton

9/12 at Howell

9/19 Milford

9/26 Pinckney

10/3 at Brighton

10/10 Grand Blanc

10/17 KLAA Crossover TBD

10/25 at Salem (6:30 p.m.)

HAZEL PARK

8/28 Warren Fitzgerald

9/5 at Auburn Hills Avondale

9/12 at Pontiac

9/19 Berkley

9/26 at Birmingham Groves

10/3 Southfield-Lathrup

10/10 at Farmington

10/17 Ferndale

10/24 at Grosse Ile

HP RENAISSANCE ACADEMY

8/28 at Collegiate Prep

9/5 at Hamtramck

9/12 Ecorse

9/19 Mel. Business & Tech (4 p.m.)

9/26 at Redford Union

10/3 Allen Academy

10/10 at River Rouge

10/17 Community

10/24 at Elkton Pigeon Bay Port

HOLLY

8/28 Berkley

9/5 at Williamston

9/12 Linden

9/19 at Flint Kearsley

9/26 Clio

10/3 Flushing

10/10 at Fenton

10/17 Swartz Creek

10/24 at Ortonville Brandon

HOWELL

8/28 Monroe

9/5 at Westland John Glenn

9/12 Hartland

9/19 at Pinckney

9/26 Grand Blanc

10/3 at Milford

10/10 Brighton

10/17 KLAA Crossover TBD

10/24 at Novi

LAKE ORION

8/28 at Chippewa Valley

9/5 at Troy Athens

9/12 Troy

9/19 at Oxford

9/26 West Bloomfield

10/3 at Stoney Creek

10/10 at Bloomfield Hills

10/17 Clarkston

10/24 OAA Crossover TBD

LINCOLN PARK

8/28 at Southgate Anderson

9/5 at Wyandotte Roosevelt

9/12 Melvindale

9/19 Gibraltar Carlson

9/26 at Taylor Truman

10/3 Taylor Kennedy

10/10 at Allen Park

10/17 Trenton

10/24 Woodhaven

LIVONIA CHURCHILL

8/28 at Milford

9/5 Brighton

9/12 Westland John Glenn

9/19 Plymouth

9/26 at Wayne Memorial

10/3 at Canton

10/10 Livonia Franklin

10/17 KLAA Crossover TBD

10/24 Livonia Stevenson

LIVONIA CLARENCEVILLE

8/29 Ferndale

9/5 Dearborn Hgts Robichaud

9/12 at Macomb Lutheran North

9/19 at Garden City

9/26 Romulus

10/3 OPEN

10/10 Redford Union

10/17 at Annapolis

10/24 Cath.League Crossover TBD

LIVONIA FRANKLIN

8/28 at Livonia Stevenson

9/5 Milford

9/12 Canton

9/19 at Westland John Glenn

9/26 Plymouth

10/3 at Wayne Memorial

10/10 at Livonia Churchill

10/17 KLAA Crossover TBD

10/24 Garden City

LIVONIA STEVENSON

8/28 Livonia Franklin

9/5 at Walled Lake Northern

9/12 Novi

9/19 South Lyon East

9/26 at South Lyon

10/3 at Northville

10/10 Salem

10/17 KLAA Crossover TBD

10/24 at Livonia Churchill

LUTHERAN WESTLAND

8/28 Burton Atherton (5 p.m.)

9/6 Harper Woods (1 p.m.)

9/12 at Parkway Christian

9/20 Oakland Christian (1 p.m.)

9/26 Lutheran Northwest

10/3 at Southfield Christian

10/11 GPW University Liggett (2 p.m.)

10/17 at Westside Christian

10/25 at Center Line (12 p.m.)

MACOMB DAKOTA

8/28 at Clarkston

9/5 at Chippewa Valley

9/12 Warren Mott

9/19 at Harrison Twnp L'Anse Creuse

9/26 Utica Eisenhower

10/3 at Romeo

10/10 Macomb L'Anse Creuse North

10/17 at Sterling Hgts Stevenson

10/24 Grosse Pointe South

MACOMB L’ANSE CREUSE NORTH

8/28 at Troy Athens

9/5 Warren Mott

9/12 at Utica Eisenhower

9/19 at Roseville

9/26 Sterling Hgts Stevenson

10/3 Anchor Bay

10/10 at Macomb Dakota

10/17 Chippewa Valley

10/24 at Harr. Twnp L'Anse Creuse

MACOMB LUTHERAN NORTH

8/28 at Yale

9/6 at Waterford Lakes (1 p.m.)

9/12 Livonia Clarenceville

9/19 at Dearborn Divine Child

9/27 at AA Gabriel Richard (1 p.m.)

10/3 Harper Woods

10/10 Notre Dame Prep

10/17 Loyola

10/24 at Richmond

MADISON HEIGHTS BISHOP FOLEY

8/28 Douglass

9/5 at Ortonville Brandon

9/12 Clarkston Everest Collegiate

9/19 Royal Oak Shrine

9/27 at Waterford Lakes (1 p.m.)

10/3 at Riverview Gabriel Richard

10/10 BH Cranbrook-Kingswood

10/18 at Allen Park Cabrini

10/24 CHSL Prep Bowl TBD

MADISON HEIGHTS LAMPHERE

8/28 at Cranbrook (4 p.m.)

9/5 at Clawson

9/12 Center Line

9/19 Sterling Hgts

9/26 at Mt Clemens

10/3 Madison Hgts Madison

10/10 New Haven

10/17 at Warren Lincoln

10/24 at St Clair Shores Lake Shore

MADISON HEIGHTS MADISON

8/28 Pewamo-Westphalia

9/5 Warren Fitzgerald

9/12 at East

9/19 St Clair Shores Lake Shore

9/26 at Warren Woods-Tower

10/3 at Lamphere

10/10 Clintondale

10/17 at St Clair Shores South Lake

10/24 at Walled Lake Western

MARINE CITY

8/29 Algonac

9/5 at St Clair

9/12 Marysville

9/19 at Mt Clemens

9/26 St Clair Shores South Lake

10/3 at Sterling Hgts

10/10 Port Huron Northern

10/17 at Warren Woods-Tower

10/24 Warren Cousino

Cardinal Mooney

8/28 at Lutheran Northwest

9/6 at Mayville (1 p.m.)

9/13 Edison

9/20 University Prep Science & Math

9/27 at Musk. Hgts Academy (1 p.m.)

10/4 at Galesburg-Augusta (3 p.m.)

10/11 at Clarkston Everest Collegiate

10/18 DH Star International

10/24 Crossover Cath. League TBD

MARYSVILLE

8/28 Richmond

9/5 Port Huron Northern

9/12 at Marine City

9/19 New Haven

9/26 at Warren Fitzgerald

10/3 Warren Woods-Tower

10/10 at Sterling Hgts

10/17 at St Clair

10/24 St Clair Shores Lakeview

MELVINDALE

8/28 Allen Park at Wayne State

9/5 Taylor Kennedy

9/12 at Lincoln Park

9/19 at Southgate Anderson

9/26 Wyandotte Roosevelt

10/3 at Gibraltar Carlson

10/10 at Trenton

10/17 Woodhaven

10/24 Taylor Truman

MELVINDALE ACADEMY BUS./TECH

8/28 Royal Oak Shrine (4 p.m.)

9/5 at Edison (4 p.m.)

9/13 at Waterford Lakes (1 p.m.)

9/19 at Highland Park Ren. (4 p.m.)

9/26 at Saginaw Nouvel

10/3 at Montrose Hill-McCloy

10/10 Westside Christian

10/18 at Lawton (1 p.m.)

10/25 at Musk. Hgts Academy (1 p.m.)

MILAN

8/28 Marshall

9/5 Riverview

9/12 at Monroe Jefferson

9/19 at New Boston Huron

9/26 Grosse Ile

10/3 at Monroe St Mary CC

10/10 at Flat Rock

10/17 at Carleton Airport

10/24 Country Day

MILFORD

8/28 Livonia Churchill

9/5 at Livonia Franklin

9/12 Grand Blanc

9/19 at Hartland

9/26 at Brighton

10/3 Howell

10/10 at Pinckney

10/17 KLAA Crossover TBD

10/24 at White Lake Lakeland

MONROE

8/28 at Howell

9/5 Lansing Sexton

9/12 Ypsilanti Lincoln

9/19 at Ann Arbor Skyline

9/27 Ann Arbor Huron

10/3 at Saline

10/10 Ann Arbor Pioneer

10/17 at Temperance Bedford

10/24 at Dearborn Fordson

MONROE JEFFERSON

8/28 Ida

9/5 at Carleton Airport

9/12 Milan

9/19 at Riverview

9/26 Flat Rock

10/3 at New Boston Huron

10/10 Grosse Ile

10/17 at Monroe St Mary CC

10/24 Univ. Prep Science & Math

MONROE ST. MARY CC

8/29 Tecumseh

9/5 Flat Rock

9/12 New Boston Huron

9/19 at Grosse Ile

9/26 at Carleton Airport

10/3 Milan

10/10 at Riverview

10/17 Monroe Jefferson

10/24 at Lansing Catholic

MOUNT CLEMENS

8/29 University Prep

9/5 New Haven

9/12 at Clawson

9/19 Marine City

9/26 Lamphere

10/3 at St Clair Shores South Lake

10/10 Warren Lincoln

10/18 at Center Line (12 p.m.)

10/25 at Clintondale (1 p.m.)

NEW BALTIMORE ANCHOR BAY

8/28 Harr.Township L'Anse Creuse

9/5 at Port Huron

9/12 Grosse Pointe South

9/19 Utica

9/26 at Fraser

10/3 at Macomb L'Anse Creuse North

10/10 at Utica Ford

10/17 Romeo

10/24 at Chippewa Valley

NEW BOSTON HURON

8/29 Romulus Summit Academy

9/5 Grosse Ile

9/12 at Monroe St Mary CC

9/19 Milan

9/26 at Riverview

10/3 Monroe Jefferson

10/10 at Carleton Airport

10/17 Flat Rock

10/24 at Annapolis

NEW HAVEN

8/28 at Memphis

9/5 at Mt Clemens

9/12 Warren Lincoln

9/19 at Marysville

9/27 at Center Line (12 p.m.)

10/3 Warren Fitzgerald

10/10 at Lamphere

10/17 Clawson

10/24 St Clair Shores South Lake

NORTH FARMINGTON

8/28 at Pontiac

9/5 at Birmingham Seaholm

9/12 at Rochester

9/19 Southfield

9/26 Royal Oak

10/2 Oak Park

10/10 at Rochester Adams

10/17 Farmington Hills Harrison

10/24 OAA Crossover TBD

NORTHVILLE

8/28 White Lake Lakeland

9/5 at Walled Lake Central

9/12 at South Lyon East

9/19 South Lyon

9/26 at Salem

10/3 Livonia Stevenson

10/10 Novi

10/17 KLAA Crossover TBD

10/24 at Grand Blanc

NOVI

8/28 Brighton

9/5 at Waterford Kettering

9/12 at Livonia Stevenson

9/19 at Salem (6:30 p.m.)

9/26 South Lyon East

10/3 South Lyon

10/10 at Northville

10/17 KLAA Crossover TBD

10/24 Howell

OAK PARK

8/29 Cass Tech at Wayne State

9/5 Royal Oak (6 p.m.)

9/12 at Farmington Hills Harrison

9/19 Rochester (6 p.m.)

9/26 Rochester Adams

10/2 at North Farmington

10/10 Birmingham Seaholm (6 p.m.)

10/17 at Southfield (5 p.m.)

10/24 OAA Crossover TBD

ORCHARD LAKE ST. MARY’s

8/29 Southfield at Wayne St.(4 p.m.)

9/5 HW Chandler Park Academy

9/12 Consortium

9/19 U-D Jesuit

9/26 at Warren De La Salle

10/3 at Birmingham Brother Rice

10/11 Catholic Central

10/17 Canada Academy

10/25 CHSL Prep Bowl TBD

ORTONVILLE BRANDON

8/28 at Goodrich

9/5 Bishop Foley

9/12 Clio

9/19 at Fenton

9/26 at Swartz Creek

10/3 Linden

10/10 at Flushing

10/17 at Flint Kearsley

10/24 Holly

OXFORD

8/29 Romeo

9/5 Stoney Creek

9/12 at Troy Athens

9/19 Lake Orion

9/26 Clarkston

10/3 at Troy

10/10 West Bloomfield

10/17 at Bloomfield Hills

10/24 OAA Crossover TBD

PINCKNEY

8/28 South Lyon

9/5 at Plymouth

9/12 at Brighton

9/19 Howell

9/26 at Hartland

10/3 at Grand Blanc

10/10 Milford

10/17 KLAA Crossover TBD

10/24 at South Lyon East

PLYMOUTH

8/28 at Salem

9/5 Pinckney

9/12 Wayne Memorial

9/19 at Livonia Churchill

9/26 at Livonia Franklin

10/3 Westland John Glenn

10/10 at Canton

10/17 KLAA Crossover TBD

10/24 Belleville

PONTIAC

8/28 North Farmington

9/5 at Berkley

9/12 Hazel Park

9/19 at Birmingham Groves

9/26 Farmington

10/3 at Ferndale

10/10 Southfield-Lathrup

10/18 Auburn Hills Avondale (2 p.m.)

10/24 OPEN

NOTRE DAME PREP

8/28 DH Robichaud (7:30 p.m.)

9/5 at River Rouge

9/13 Menominee at Gaylord (2 p.m.)

9/20 OPEN

9/27 at Loyola (3:30 p.m.)

10/3 AA Gabriel Richard (7:30 p.m.)

10/10 at Macomb Lutheran North

10/17 Divine Child (7:30 p.m.)

10/25 CHSL Prep Bowl TBD

PORT HURON

8/29 King

9/5 Anchor Bay

9/12 at Utica Ford

9/19 Grosse Pointe South

9/26 at Roseville

10/3 Warren Mott

10/10 Romeo

10/17 at Utica

10/24 at Port Huron Northern

PORT HURON NORTHERN

8/28 at St Clair Shores Lake Shore

9/5 at Marysville

9/12 Warren Woods-Tower

9/19 at Warren Lincoln

9/26 East

10/3 at St Clair

10/10 at Marine City

10/17 Sterling Hgts

10/24 Port Huron

REDFORD THURSTON

8/28 Ecorse

9/5 at Tecumseh

9/12 at Dearborn

9/19 Dearborn Fordson

9/26 Dearborn Edsel Ford

10/3 at Belleville

10/10 Dearborn Hgts Crestwood

10/17 at Garden City

10/24 at Redford Union

REDFORD UNION

8/28 at Auburn Hills Avondale

9/5 Garden City

9/12 at Dearborn Hgts Robichaud

9/19 Romulus

9/26 HP Renaissance Academy

10/3 Annapolis

10/10 at Livonia Clarenceville

10/17 at Dearborn Hgts Crestwood

10/24 Redford Thurston

RICHMOND

8/28 at Marysville

9/5 Yale

9/12 Croswell-Lexington

9/19 at Imlay City

9/26 at Almont

10/3 Armada

10/10 at Capac

10/17 at Algonac

10/24 Macomb Lutheran North

RIVER ROUGE

8/28 Romulus

9/5 Notre Dame Prep

9/12 Hamtramck

9/19 at Allen Academy

9/26 at Community

10/3 Consortium

10/10 HP Renaissance Academy

10/17 at Ecorse

10/24 PSL Crossover TBD

RIVERVIEW

8/29 at Garden City

9/5 at Milan

9/12 Carleton Airport

9/19 Monroe Jefferson

9/26 New Boston Huron

10/3 at Flat Rock

10/10 Monroe St Mary CC

10/17 at Grosse Ile

10/24 at Romulus Summit Academy

RIVERVIEW GABRIEL RICHARD

8/28 at Flat Rock

9/5 Marion Local

9/12 Westside Christian

9/19 Allen Park Cabrini

9/27 at Cranbrook(1 p.m.)

10/3 Bishop Foley

10/10 at Royal Oak Shrine

10/17 Waterford Lakes

10/25 Edison

ROCHESTER

8/28 at Lapeer

9/5 at Farmington Hills Harrison

9/12 North Farmington

9/19 at Oak Park (6 p.m.)

9/26 Birmingham Seaholm

10/3 at Royal Oak

10/10 at Southfield (5 p.m.)

10/17 Rochester Adams

10/24 Stoney Creek

ROCHESTER ADAMS

8/28 at Stoney Creek

9/5 Southfield

9/12 Birmingham Seaholm

9/19 at Royal Oak

9/26 at Oak Park

10/2 at Farmington Hills Harrison

10/10 North Farmington

10/17 at Rochester

10/24 OAA Crossover TBD

ROCHESTER HILLS LUTHERAN NW

8/28 Cardinal Mooney

9/5 Cesar Chavez

9/13 at Southfield Christian

9/19 GPW University Liggett

9/26 at Lutheran Westland

10/3 Oakland Christian

10/10 at Parkway Christian

10/17 University Prep Science & Math

10/24 DH Star International

ROCHESTER HILLS STONEY CREEK

8/28 Rochester Adams

9/5 at Oxford

9/12 at Bloomfield Hills

9/19 Clarkston

9/26 at Troy

10/3 Lake Orion

10/10 at Troy Athens

10/17 West Bloomfield

10/24 at Rochester

ROMEO

8/29 at Oxford

9/5 at Grosse Pointe South

9/12 Utica

9/19 Utica Ford

9/26 at Harr. Township L'Anse Creuse

10/3 Macomb Dakota

10/10 at Port Huron

10/17 at Anchor Bay

10/24 Utica Eisenhower

ROMULUS

8/28 at River Rouge

9/5 Annapolis

9/12 at Harper Woods

9/19 at Redford Union

9/26 at Livonia Clarenceville

10/3 Dearborn Hgts Robichaud

10/10 at Garden City

10/17 at Hamtramck

10/24 Dearborn Hgts Crestwood

ROMULUS SUMMIT ACADEMY

8/29 at New Boston Huron

9/6 at Michigan Collegiate

9/12 University Prep

9/19 Plymouth Educational

9/26 at Old Redford (4 p.m.)

10/3 at Southfield Bradford

10/10 HW Chandler Park Academy

10/18 at AA Gabriel Richard (1 p.m.)

10/24 Riverview

ROSEVILLE

8/28 East

9/5 Grosse Pointe North

9/12 at St Clair Shores Lakeview

9/19 Macomb L'Anse Creuse North

9/26 Port Huron

10/3 at Fraser

10/10 at Harr. Twnp L'Anse Creuse

10/18 Warren Cousino (1 p.m.)

10/24 at Warren Woods-Tower

ROYAL OAK

8/29 Utica Ford

9/5 at Oak Park (6 p.m.)

9/12 at Southfield

9/19 Rochester Adams

9/26 at North Farmington

10/3 Rochester

10/10 at Farmington Hills Harrison

10/17 Birmingham Seaholm

10/24 OAA Crossover TBD

ROYAL OAK SHRINE

8/28 at Melvindale Bus/Tech (4 p.m.)

9/6 GPW University Liggett (2 p.m.)

9/13 MP Sacred Heart (2 p.m.)

9/19 at Bishop Foley

9/27 Allen Park Cabrini (2 p.m.)

10/4 at Waterford Lakes (1 p.m.)

10/10 Riverview Gabriel Richard

10/17 at BH Cranbrook-Kingswood

10/25 CHSL Prep Bowl TBD

SALEM

8/28 Plymouth

9/5 at Walled Lake Western

9/12 at South Lyon

9/19 Novi (6:30 p.m.)

9/26 Northville

10/3 at South Lyon East

10/10 at Livonia Stevenson

10/17 KLAA Crossover TBD

10/25 Hartland (6:30 p.m.)

SALINE

8/29 Muskegon Mona Shores

9/5 Hamilton St Thomas More (CN)

9/12 at Dexter

9/19 at Ann Arbor Pioneer

9/26 Temperance Bedford

10/3 Monroe

10/10 at Ann Arbor Huron

10/17 Ann Arbor Skyline

10/24 U-D Jesuit

SOUTH LYON

8/28 at Pinckney

9/5 at Waterford Mott

9/12 Salem

9/19 at Northville

9/26 Livonia Stevenson

10/3 at Novi

10/10 South Lyon East

10/17 KLAA Crossover TBD

10/24 at Brighton

SOUTH LYON EAST

8/28 Waterford Kettering

9/5 at White Lake Lakeland

9/12 Northville

9/19 at Livonia Stevenson

9/26 at Novi

10/3 Salem

10/10 at South Lyon

10/17 KLAA Crossover TBD

10/24 Pinckney

SOUTHFIELD

8/29 Orchard Lake St Mary's at Wayne State (4 p.m.)

9/5 at Rochester Adams

9/12 Royal Oak

9/19 at North Farmington

9/27 FH Harrison (1 p.m.)

10/3 at Birmingham Seaholm

10/10 Rochester (5 p.m.)

10/17 Oak Park (5 p.m.)

10/24 OAA Crossover TBD

SOUTHFIELD BRADFORD

8/28 at DH Star International (6 p.m.)

9/5 Plymouth Educational

9/12 at Univ. Prep Science & Math

9/19 at HW Chandler Park Academy

9/26 at Michigan Collegiate

10/3 Romulus Summit Academy

10/10 at University Prep

10/17 Old Redford

10/24 Westside Christian

SOUTHFIELD CHRISTIAN

8/28 at Adrian Madison

9/6 Cranbrook (1 p.m.)

9/13 Lutheran Northwest

9/19 at Parkway Christian

9/27 GPW University Liggett

10/3 Lutheran Westland

10/10 at Oakland Christian

10/18 Harper Woods (1 p.m.)

10/24 at Imlay City

SOUTHFIELD-LATHRUP

8/28 Southeastern (4 p.m.)

9/5 at Farmington

9/12 Birmingham Groves (4:30 p.m.)

9/19 at Auburn Hills Avondale

9/26 Ferndale

10/3 at Hazel Park

10/10 at Pontiac

10/17 Berkley (5 p.m.)

10/24 West.John Glenn (4:30 p.m.)

SOUTHGATE ANDERSON

8/28 Lincoln Park

9/5 Woodhaven

9/12 at Taylor Truman

9/19 Melvindale

9/26 at Trenton

10/3 at Wyandotte Roosevelt

10/10 Gibraltar Carlson

10/17 at Taylor Kennedy

10/24 Allen Park

ST. CLAIR

8/28 Croswell-Lexington (7:30 p.m.)

9/5 Marine City

9/12 at Sterling Hgts

9/19 Clawson

9/26 at Clintondale

10/3 Port Huron Northern

10/11 at War.Woods-Tower (1 p.m.)

10/17 Marysville

10/24 at Grosse Pointe North

ST. CLAIR SHORES LAKE SHORE

8/28 Port Huron Northern

9/5 at St Clair Shores South Lake

9/12 Clintondale

9/19 at Madison Hgts Madison

9/26 at St Clair Shores Lakeview

10/3 Center Line

10/11 at Warren Fitzgerald (1 p.m.)

10/17 East

10/24 Lamphere

ST. CLAIR SHORES LAKEVIEW

8/28 at St Clair Shores South Lake

9/5 at Harr. Township L'Anse Creuse

9/12 Roseville

9/19 at Warren Mott

9/26 St Clair Shores Lake Shore

10/3 at Warren Cousino

10/10 Fraser

10/17 Grosse Pointe North

10/24 at Marysville

ST. CLAIR SHORES SOUTH LAKE

8/28 St Clair Shores Lakeview

9/5 St Clair Shores Lake Shore

9/12 at Warren Fitzgerald

9/19 Clintondale

9/26 at Marine City

10/3 Mt Clemens

10/11 at East (1 p.m.)

10/17 Madison Hgts Madison

10/24 at New Haven

STERLING HEIGHTS

8/28 at Dearborn Edsel Ford

9/5 at Warren Woods-Tower

9/12 St Clair

9/19 at Lamphere

9/26 at Utica Ford

10/3 Marine City

10/10 Marysville

10/17 at Port Huron Northern

10/24 Fraser

STER. HGTS PARKWAY CHRISTIAN

8/29 Hamtramck

9/6 Dearborn Hgts Star International

9/12 Lutheran Westland

9/19 Southfield Christian

9/26 at Oakland Christian

10/3 at University Liggett (4:30 p.m.)

10/10 Lutheran Northwest

10/17 at Comstock

10/24 Bath

STERLING HEIGHTS STEVENSON

8/28 Troy

9/5 Utica Eisenhower

9/12 at Chippewa Valley

9/19 Fraser

9/26 at Macomb L'Anse Creuse North

10/3 Utica Ford

10/10 at Warren Mott

10/17 Macomb Dakota

10/24 at Utica

TAYLOR KENNEDY

8/28 Gibraltar Carlson

9/5 at Melvindale

9/12 Trenton

9/19 Woodhaven

9/26 at Allen Park

10/3 at Lincoln Park

10/10 Taylor Truman

10/17 Southgate Anderson

10/24 at Wyandotte Roosevelt

TAYLOR TRUMAN

8/28 at Woodhaven

9/5 at Gibraltar Carlson

9/12 Southgate Anderson

9/19 at Trenton

9/26 Lincoln Park

10/3 Allen Park

10/10 at Taylor Kennedy

10/17 Wyandotte Roosevelt

10/24 at Melvindale

TRENTON

8/28 Wyandotte Roosevelt

9/5 at Allen Park

9/12 at Taylor Kennedy

9/19 Taylor Truman

9/26 Southgate Anderson

10/3 at Woodhaven

10/10 Melvindale

10/17 at Lincoln Park

10/24 at Gibraltar Carlson

TROY

8/28 at Sterling Hgts Stevenson

9/5 at West Bloomfield

9/12 at Lake Orion

9/19 Bloomfield Hills

9/26 Stoney Creek

10/3 Oxford

10/10 at Clarkston

10/17 Troy Athens

10/24 OAA Crossover TBD

TROY ATHENS

8/28 Macomb L'Anse Creuse North

9/5 Lake Orion

9/12 Oxford

9/19 at West Bloomfield

9/26 at Bloomfield Hills

10/3 Clarkston

10/10 Stoney Creek

10/17 at Troy

10/24 OAA Crossover TBD

UTICA

8/28 at Fraser

9/5 Utica Ford

9/12 at Romeo

9/19 at Anchor Bay

9/26 Warren Cousino

10/3 at Chippewa Valley

10/10 at Grosse Pointe South

10/17 Port Huron

10/24 Sterling Hgts Stevenson

UTICA EISENHOWER

8/28 at Rockford

9/5 at Sterling Hgts Stevenson

9/12 Macomb L'Anse Creuse North

9/19 Grosse Pointe North

9/26 at Macomb Dakota

10/3 Grosse Pointe South

10/10 Chippewa Valley

10/17 at Warren Mott

10/24 at Romeo

UTICA FORD

8/29 at Royal Oak

9/5 at Utica

9/12 Port Huron

9/19 at Romeo

9/26 Sterling Hgts

10/3 at Sterling Hgts Stevenson

10/10 Anchor Bay

10/17 at Grosse Pointe South

10/24 Warren Mott

WALLED LAKE CENTRAL

8/28 at Haslett

9/5 Northville

9/12 at Walled Lake Northern

9/19 at Waterford Kettering

9/26 White Lake Lakeland

10/2 Waterford Mott

10/10 Walled Lake Western

10/17 KLAA Crossover TBD

10/24 Farmington

WALLED LAKE NORTHERN

8/29 at Bloomfield Hills

9/5 Livonia Stevenson

9/12 Walled Lake Central

9/19 at Waterford Mott

9/26 at Waterford Kettering

10/2 Walled Lake Western

10/10 at White Lake Lakeland

10/17 KLAA Crossover TBD

10/24 Traverse City West

WALLED LAKE WESTERN

8/28 at Bay City Western

9/5 Salem

9/12 Waterford Kettering

9/19 at White Lake Lakeland

9/26 Waterford Mott

10/2 at Walled Lake Northern

10/10 at Walled Lake Central

10/17 KLAA Crossover TBD

10/24 Madison Hgts Madison

WARREN COUSINO

8/28 Warren Woods-Tower

9/5 at Fraser

9/12 Harrison Twnp L'Anse Creuse

9/19 Chippewa Valley

9/26 at Utica

10/3 St Clair Shores Lakeview

10/10 at Grosse Pointe North

10/18 at Roseville (1 p.m.)

10/24 at Marine City

WARREN DELASALLE

8/29 at Toledo Central Catholic

9/5 London Clarke Road

9/12 Can.Prep Foot. Acdy/Pinehurst

9/19 Birmingham Brother Rice

9/26 Orchard Lake St Mary's

10/3 Dearborn Fordson

10/10 at U-D Jesuit

10/19 at Catholic Central (1 p.m.)

10/25 CHSL Prep Bowl TBD

WAREEN FITZGERALD

8/28 at Hazel Park

9/5 at Madison Hgts Madison

9/12 St Clair Shores South Lake

9/19 at East

9/26 Marysville

10/3 at New Haven

10/11 SCS Lake Shore (1 p.m.)

10/17 Clintondale

10/24 at Warren Lincoln

WAREEN LINCOLN

8/28 Clintondale

9/6 at Center Line (12 p.m.)

9/12 at New Haven

9/19 Port Huron Northern

9/26 at Clawson

10/3 East

10/10 at Mt Clemens

10/17 Lamphere

10/24 Warren Fitzgerald

MICHIGAN COLLEGIATE

8/29 Waterford Lakes

9/6 Romulus Summit Academy

9/12 at Ply. Educational (4:30 p.m.)

9/19 at University Prep

9/26 Southfield Bradford

10/3 at Old Redford (4 p.m.)

10/10 at Harper Woods

10/18 HW Chandler Park Academy

10/24 Crossover TBD

WARREN MOTT

8/29 Cody at Wayne State (1 p.m.)

9/5 at Macomb L'Anse Creuse North

9/12 at Macomb Dakota

9/19 St Clair Shores Lakeview

9/26 Chippewa Valley

10/3 at Port Huron

10/10 Sterling Hgts Stevenson

10/17 Utica Eisenhower

10/24 at Utica Ford

WARREN WOODS-TOWER

8/28 at Warren Cousino

9/5 Sterling Hgts

9/12 at Port Huron Northern

9/20 at Center Line (1 p.m.)

9/26 Madison Hgts Madison

10/3 at Marysville

10/11 St Clair (1 p.m.)

10/17 Marine City

10/24 Roseville

WATERFORD KETTERING

8/28 at South Lyon East

9/5 Novi

9/12 at Walled Lake Western

9/19 Walled Lake Central

9/26 Walled Lake Northern

10/3 White Lake Lakeland

10/11 at Waterford Mott (1 p.m.)

10/17 KLAA Crossover TBD

10/24 Auburn Hills Avondale

WATERFORD LAKES

8/29 at Michigan Collegiate

9/6 Macomb Lutheran North (1 p.m.)

9/13 Melvindale Bus/Tech (1 p.m.)

9/20 Cranbrook(1 p.m.)

9/27 Bishop Foley (1 p.m.)

10/4 Royal Oak Shrine (1 p.m.)

10/11 at Allen Park Cabrini (1 p.m.)

10/17 at Riverview Gabriel Richard

10/24 at Oakland Christian

WATERFORD MOTT

8/28 Wayne Memorial

9/5 South Lyon

9/12 White Lake Lakeland

9/19 Walled Lake Northern

9/26 at Walled Lake Western

10/2 at Walled Lake Central

10/11 Waterford Kettering (1 p.m.)

10/17 KLAA Crossover TBD

10/24 at Birmingham Groves

WAYNE MEMORIAL

8/28 at Waterford Mott

9/5 Grand Blanc

9/12 at Plymouth

9/19 at Canton

9/26 Livonia Churchill

10/3 Livonia Franklin

10/10 at Westland John Glenn

10/17 KLAA Crossover TBD

10/24 Dearborn Edsel Ford

WEST BLOOMFIELD

8/28 Dearborn at Wayne St. (1 p.m.)

9/5 Troy

9/12 at Clarkston

9/19 Troy Athens

9/26 at Lake Orion

10/2 Bloomfield Hills

10/10 at Oxford

10/17 at Stoney Creek

10/24 OAA Crossover TBD

WETLAND JOHN GLENN

8/29 at Ann Arbor Skyline

9/5 Howell

9/12 at Livonia Churchill

9/19 Livonia Franklin

9/26 Canton

10/3 at Plymouth

10/10 Wayne Memorial

10/17 KLAA Crossover TBD

10/24 at South.-Lathrup (4:30 p.m.)

WHITE LAKE LAKELAND

8/28 at Northville

9/5 South Lyon East

9/12 at Waterford Mott

9/19 Walled Lake Western

9/26 at Walled Lake Central

10/3 at Waterford Kettering

10/10 Walled Lake Northern

10/17 KLAA Crossover TBD

10/24 Milford

WOODHAVEN

8/28 Taylor Truman

9/5 at Southgate Anderson

9/12 Allen Park

9/19 at Taylor Kennedy

9/26 at Gibraltar Carlson

10/3 Trenton

10/10 Wyandotte Roosevelt

10/17 at Melvindale

10/24 at Lincoln Park

WYANDOTTE ROOSEVELT

8/28 at Trenton

9/5 Lincoln Park

9/12 Gibraltar Carlson

9/19 at Allen Park

9/26 at Melvindale

10/3 Southgate Anderson

10/10 at Woodhaven

10/17 at Taylor Truman

10/24 Taylor Kennedy

YPSILANTI

8/29 at Ann Arbor Pioneer

9/5 Ann Arbor Skyline

9/12 Temperance Bedford

9/19 at Chelsea

9/26 Tecumseh

10/3 Adrian

10/10 at Dexter

10/17 at Ypsilanti Lincoln

10/24 Ann Arbor Huron

YPSILANTI LINCOLN

8/28 at Belleville

9/5 at Ann Arbor Huron

9/12 at Monroe

9/19 Tecumseh

9/26 at Dexter

10/3 Chelsea

10/10 at Adrian

10/17 Ypsilanti

10/24 Ann Arbor Pioneer

LINKEDINCOMMENTMORE