SUBSCRIBE NOW
$1 for 3 months. Save 97%.
SUBSCRIBE NOW
$1 for 3 months. Save 97%.

The Detroit News All-State football teams

David Goricki
The Detroit News
Kyle Thomas

Here's a look at The Detroit News All-State football teams in Division 1-2, Division 3-4, Division 5-6 and Division 7-8.

DIVISION 1-2

First team

Ends: Lindrell Mitchell, 5-10, 170, Sr., Detroit East English; Gabe Steed, 6-1, 160, Sr., Lowell; Cody White, 6-3, 190, Jr., Walled Lake Western.

Offensive linemen: Jordan Asbury, 6-4, 260, Sr., Warren DeLaSalle; Derices Brown, 6-2, 250, Sr., Muskegon; Ja'Raymond Hall, 6-5, 255, Jr., Oak Park; Alaric Jackson, 6-7, 280, Sr., Detroit Renaissance; Tom Kowalkoski, 6-5, 285, Sr., Detroit Catholic Central

Quarterback: Kyle Thomas, 6-0, 175, Sr., Walled Lake Western.

Running backs: Kumehnnu Gwilly, 6-2, 205, Sr., Utica; Martell Pettaway, 5-10, 215, Sr., Detroit King.

Olivia Nalos Opre: Why we hunt, even lions

Defensive linemen: Chauncey Golston, 6-5, 245, Sr., Detroit East English; Theo Majette, 5-11, 250, Sr., West Bloomfield; Dan Perry, 6-2, 265, Sr., Lapeer; Justice Williams, 6-4, 215, Sr., Belleville.

Linebackers: Antjuan Simmons, 6-1, 200, Jr., Ann Arbor Pioneer; Darnell Lanier, 5-10, 205, Sr., Walled Lake Western; Dom Shermeta, 5-9, 220, Muskegon Mona Shores.

Defensive backs: Dontre Boyd, 5-10, 170, Sr., Detroit King; Stefan Claiborne, 6-2, 180, Sr., Clinton Township Chippewa Valley; Jared Stephens, 6-1, 190, Sr., Canton; Jaylen Kelly-Powell, 6-0, 190, Jr., Detroit Cass Tech.

Specialist: Hassan Hachem, 5-11, 185, Sr., Dearborn Fordson

Kicker: Wesley Fiema, Sr., Wyandotte

Punter: Brayden Smith, Byron Center

Coach of the Year: Romeo Co-coaches Jason Couch and Curt Rienas

Honorable mention

Ends: Jimmy Czarnik, Clinton Township Chippewa Valley; Keegan Cossou, Greenville; Nolan Givan, Berkley; Zach Kohn, Gibraltar Carlson; Dylann Otolski, Grand Rapids Forest Hills Central; Jeb Palka, Saline; Brett Pero, Swartz Creek; Hunter Rison, Ann Arbor Skyline; Derrick Ross, Swartz Creek; Brayden Smith, Byron Center; Daryn Snow, Portage Northern; Devante Walker, Traverse City Central; Darron Wheeler, Belleville.

Offensive linemen: Alex Angelas, Northville; Mike Bordeaux, Muskegon Mona Shores; Eric Eldridge, Southfield; Jon Goettsch, Utica; Juanye Johnson, Muskegon; Jaylin Jones, Ypsilanti Lincoln; Mustafa Khaleefah, Dearborn; Damian Ladson, Utica Eisenhower; Chase Lynch, Fenton; Emani Mason, Detroit East English; Josh Retting, Livonia Franklin; Tyler Schrzan, Saline; Zach Slezak, Davison; Damon Sutton, Sterling Heights Stevenson; Dennis Swanson, Detroit King; Ryan Truax, Romeo; Taeshon Trotter, Detroit Cass Tech; Ian Woodruff, Grand Rapids Forest Hills Northern; Mitch Davis, Lowell.

Quarterbacks: Denzel Adams, Livonia Franklin; Jacob Baldwin, Waterford Mott; Patrick Briningstool, Clinton Township Chippewa Valley; Reagan Cotton, Traverse City Central; Josh Czarnota, Fenton; Payton DeWildt, Midland High; Rodney Hall, Detroit Cass Tech; Cameron Hill, Swartz Creek; Ed Hunt, Lapeer; Paul Hurley, Romeo; Josh Jackson, Saline; Bruce Mann, Midland Dow; Brendan McRill, Davison; Carson Rosa, Traverse City West; Ryan Stevens, Lowell; Delvin Washington, Detroit East English.

Running backs: Nate Boleware, Detroit East English; Kyle Brunson, Farmington; Kaiser Carleton, Macomb Dakota; Jacob Clark, Livonia Franklin; Joey Clifford, Brighton; Jordan Cooper, Davison; Dylan Crankshaw, Fenton; Karry DeBose, Warren Cousino; Latorris Greer, Grosse Pointe North; Charles Jones, Ann Arbor Skyline; Dre'On Kemp, Battle Creek Lakeview; Mike Marston, Lapeer; Nolan Meekhof, Grandville; Nate Moore, Saginaw Arthur Hill, Scott Nelson, Detroit Jesuit; Corey Pryor, Jackson; Shonte Suddeth, Jackson; Antjuan Simmons, Ann Arbor Pioneer; Trent Stone, Holt.

Linebackers: Lawrence Bryant, Detroit King; Jalen Cochran, Canton; Fitz Doud, Traverse City Central; Terrion Hill-McKay, Muskegon; Lorenzo McCaskill, Southfield; Cepeda Phillips, Detroit King; Brendyn Pittman, Macomb Dakota; Ian Rice, Birmingham Groves; Tanner Thomas, Davison; Tim Walton, Detroit Cass Tech; Jalen Wilkerson, Monroe; Christian Yatooma, Sterling Heights.

Defensive linemen: Gabe Baumann, Rockford; Drew Beesley, Warren DeLaSalle; Jaylen Bradley, Flint Carman Ainsworth; Jamari Collins, Ypsilanti Lincoln; Matt Compeau, Wyandotte; Hunberto Flores, Romeo; Wallace Hall, Ypsilanti Community; Marouf Hamade, Dearborn Fordson; Jake Hernden, Romeo; Leon Page, Detroit King; John Raupp, Saline; Jacob Steelman, Traverse City Central; Jack Steinhauer, Grosse Pointe South; Christian Thorn, Flint Carman Ainsworth; Taron Young, Detroit Cass Tech.

Defensive backs: Jalen Allen, Livonia Churchill; Alex Bock, Detroit Catholic Central; Tyler Bradford, Rockford; Hunter Broersma, Muskegon Mona Shores; Keyante Carpenter, Muskegon; Cooper Cecchini, Hudsonville; Jared Cutlip, Sterling Heights Stevenson; Jack Dodge,Walled Lake Western; Tim Gabryel, Lapeer; Navon Mosley, West Bloomfield; John Pupel, Traverse City Central; Tylen Redding, Warren Mott; Jared Stephens, Canton; Ambry Thomas, Detroit King; Devante Walker, Traverse City Central; Tru Wilson, Warren DeLaSalle.

Specialist: Scott Nelson, UD-Jesuit; Frank D'Ascenzo, Sterling Heights Stevenson; Hunter Broersma, Muskegon Mona Shores; Marquis Smith, Ypsilanti Community.

Kicker: Jake Giacobbi, Livonia Franklin; Jake Moody, Northville; Anthony Secchi, Warren Cousino

Punter: Brett Droski, Macomb Dakota; Sean Stenzel, Livonia Churchill.

Justin Myrick

DIVISION 3-4

First team

Ends: Bailey Edwards, 6-3, 180, Sr., Chelsea; Jalen Martin, 6-3, 200, Sr., Harper Woods Chandler Park; Nick Turowski, 6-1, 180, Sr. Comstock Park.

Offensive line: Jonathan Berghorst, 6-3, 255, Jr., Zeeland East; Rob Boughton, 6-3, 290, Sr., Haslett; Dylan Pasquali, 6-4, 290, Sr., Trenton; Kyle Sassack, 6-7, 265, Jr., Pontiac Notre Dame Prep; Mike VanHoeven, 6-5, 300, Paw Paw.

Quarterback: Casey Brinks, 6-0, 170, Sr., Zeeland West.

Running backs: Justin Myrick, 5-10, 190, Sr., Orchard Lake St. Mary's; Darius Perisee, 5-9, 155, Sr., Zeeland West.

Defensive line: Tamarion Johnson, 6-6, 215, Sr., Southfield Bradford Academy; Ty McTaggert, 5-10, 265, Sr., Chelsea; Jeremiah Tyler, 6-3, 210, Sr., Detroit Country Day; Zach VanValkenburg, 6-4, 235, Sr., Zeeland West.

Linebackers: Riley Brinks, 6-0, 195, Sr., Zeeland West; Hunter Buczkowski, 6-1, 225, Mount Pleasant; Mike MacLean, 5-11, 205, Sr., Detroit Country Day.

Defensive backs: Chris Bergin, 6-0, 195, Jr., Detroit Country Day; Michael Clifford, 5-11, 170, East Grand Rapids; Kahlee Hamler, 5-9, 165, Jr., Orchard Lake St. Mary's; Alonzo McCoy, 5-10, 180, Redford Thurston.

Specialist: Kalebb Perry, 6-2, 180, Sr., Mount Pleasant

Kicker: John Kwiecinski, 5-11, 180, Sr., Orchard Lake St. Mary's

Punter: Will Nagel, DeWitt

Coach of the year: Jamie Grignon, Lincoln Park

Honorable mention

Ends: Liam Adams, Sturgis; Khylin Barton, Zeeland East; Jordan Brewer, St. Joseph; Patrick Burmeuister, Marquette; Evan Conn, DeWitt; Drew Couturier, Allendale; Chris Goodley, Detroit Cesar Chavez; Trey Gray, Niles; Eric Hildebrand, Goodrich; Lewis McPhaul, Detroit Cesar Chavez; Landin Mitchell, Goodrich; Dylann Otolski, Grand Rapids Forest Hills Central; Obie Ricumstrict, Mount Pleasant; Anthony Turner, Detroit Cesar Chavez; Noah vanReesema, Chelsea; Nick Vondra, Mason; Nate Umlor, Allendale.

Offensive line: Kyle Augustine, Gaylord; Riley Brinks, Zeeland West; Sean Fitzgerald, Mount Pleasant; Keegan Golder, Grand Rapids Forest Hills Eastern; Jacob Jenkins, Redford Thurston; Scott Kowalski, Orchard Lake St. Mary's; Anderson Muenzer, Lake Fenton; Case Overweg, Hudsonville Unity Christian; Blake Roe, Haslett; Heath Williams, East Lansing.

Quarterbacks: Luke Beckhusen, Coldwater; Tim Bell, Benton Harbor; Jack Bush, Chelsea; Jack Clark, Grand Rapids Forest Hills Eastern; Patrick Czarnecki, Trenton; Justin Doyle, Alma; Joe Ens, Grand Rapids Catholic Central; Shamond Halbert, Flint Northwestern; Trent Hillger, Lake Fenton; Michael Lynn, Lansing Sexton; Steve Mann, Detroit Country Day; Pat Naughton, Comstock Park; CJ Otteman, Zeeland East; Omar Salih, Detroit Cesar Chavez; Tyler Santangelo, Cranbrook-Kingswood; Noah Sargent, Flint Powers; Tristian Stewart, Sturgis; Brendan Tabone, Orchard Lake St. Mary's; Jake Tahaney, Haslett; Jarrett VanHavel, Mason; Danny Whitt, Detroit Northwestern.

Running backs: Jeremy Burrell and Percy Brown, Benton Harbor; Adonte Calhoun, Detroit Denby; Christopher Dennis, Detroit Northwestern Academy; Ryan Ellul, Marysville; Dominic Forbes, Grand Rapids Catholic Central; DJ Griffin, Harper Woods Chandler Park; Forest Jackson, Marshall; Trace Lindeman, Milan; Steve Linton, St. Johns; Marcus Matiere-Bey; Flint Southwestern Academy; Mitch Meger, Tecumseh; Isaiah Miller, Edwardsburg; Brent Murray, Petoskey; Larry Penson, Detroit Country Day; Monterio Smith, Comstock Park; Tyler Thompson, Zeeland West; Kristen Valliere, Bay City John Glenn; Ryan Young, Linden.

Defensive line: Dalton Adams, Goodrich; George Gillespie, Romulus; Brian Hopson-Riddick, Detroit Denby; Deron Irving-Bey, Flint Southwestern Academy; Brandon Martinez, DeWitt; Brendan Oosse, East Grand Rapids; Logan Poll, Lake Odessa Lakewood; Daurel Tolbert, Flint Powers Catholic; Zach VanValkenburg, Zeeland West.

Linebackers: Luke Adams, Pontiac Notre Dame Prep; Nate Berrelez, Allen Park; Ryan Cornejo, Alma; Sam DeMeester, Coldwater; Kingsley Enchukew, Romulus; Cortez Gray, Milan; Andrew Hamel, Richmond; Jayson O'Mara, Lake Odessa Lakewood; Jared Mika, Grand Rapids Catholic Central; Tanner Motz, St. Johns; Landon Pelham, Tecumseh; Loren Sauve, Trenton; Chris Upright, Marshall; Hunter Viau, Escanaba; George Walker, Benton Harbor; David Williams, Holland Christian.

Defensive backs: Jake Bushu, Stevensville Lakeshore; Tyler Cochran, Orchard Lake St. Mary's Austen Cooper, Parma Western; Steele Fortress, Parma Western; BJ Powell, East Lansing; Dante Razzano, Edwardsburg; JD Ross, DeWitt; John Wixson, Remus Chippewa Hills; Matt Poppe, Richmond.

Specialists: Sean Atkins, St. Joseph; Brevan Bender, Alma; Will Nagel, DeWitt.

Kicker: Matt Meagher, DeWitt.

Punter: Jahkal Thompson, Detroit Denby.

Aaron Vinson

DIVISION 5-6

First team

Ends: Traivon Clayton, 5-10, 160, Sr., Dearborn Heights Robichaud; James Cooper, 6-3, 180, Sr., Muskegon Oakridge; Aaron Vinson, 6-2, 190, Sr., River Rouge.

Offensive linemen: Kurtis Ackels, 6-2, 220, Sr., Ithaca; Mark Brooks, 6-7, 260, Sr., Portland; Dennis Fitzsimmons, 6-0, 220, Sr., Marine City; Devin Socha, 6-4, 255, Sr., Oscoda; Isaac Wyckoff, 6-0, 255, Sr., River Rouge.

Quarterback: Antoine Burgess, 5-10, 180, Sr., River Rouge.

Running backs: Trevor Humphrey, 5-8, 185, Sr., Manchester; Matthew Sexton, 5-11, 170, Sr., Clinton.

Defensive linemen: Josh Eldridge, 6-2, 270, Sr., Clinton Township Clintondale; Jonah Loomis, 5-10, 180, Sr., Ithaca; Carl Myers, 6-3, 260, Sr., Grand Rapids West Catholic; Mason Ruhlman, 5-10, 190, Sr., Algonac.

Linebackers: Jace Demenov, 6-0, 210, Sr., Ithaca; Sam Ray, 6-4, 220, Sr., Vandercook Lake; Jalon Simpson, 6-1, 220, Sr., Portland.

Defensive backs: Sam Neville, 6-4, 200, Sr., Grand Rapids West Catholic; Reggie Pearson, 5-10, 180, So., River Rouge; Tony Poljan, 6-6, 220, Sr., Lansing Catholic Central; Jake Smith, 6-0, 170, Sr., Ithaca.

Specialist: Jairus Grissom, 6-2, 190, Jr., Dearborn Heights Robichaud

Kicker: Tyler Burch, Sr., Montrose.

Punter: Logan Bovee, 5-10, 175, Sr., Birch Run.

Coach of the Year: Corey Parker, River Rouge.

Honorable mention

Ends: Duke Angers, Maple City Glen Lake; Kolby Canfield, Stockbridge; Austin Cimala, Stockbridge; Troy DeGroot, Calvin Christian; Ashawnti Howard, River Rouge; Lucas Marion, Lake City; Lamont Morrison, Vassar, Conner Nemmers, Grand Rapids West Catholic; Sam Reinke, Grayling; Nate Schoenle, Ann Arbor Gabriel Richard; Ben Stilwell, Ovid-Elsie; Ben Whitting, Freeland; Zach Zenner, Grand Rapids West Catholic.

Offensive linemen: Darren Johnson, Dearborn Heights Robichaud; Keyshawn Johnson, Detroit Central; Mike Kibzey, Madison Heights Madison; Tanner Kruzel, Boyne City; Joe Marsh, Montague; Dru McFadden, Traverse City St. Francis; Mason Morgan, Burton Bendle; Caden Robinson, Montrose; Brennan Ward, St, Charles.

Quarterbacks: Tai Allen, Manistee; Ricky Clark, Schoolcraft; Liam Daly, Jackson Lumen Christi; AJ Garshott, Algonac; Mason Gee-Montgomery, Stockbridge; Tyler Humpert, Vassar; Blake Kiekenapp, Watervliet; Logan Lawrence, Burton Bendle; Brady Luttrull, Muskegon Oakridge; Darius Lynaum, Detroit Central; Jacob Malak, Oscoda; Logan Martin, Essexville-Garber; Tommy Morneau, Bad Axe; Nathan Nowack, Menominee; Cade Peterson, Lake City; Christian Petre, Sanford-Meridian; Cam Summers, Grayling; Gaetano Vallone, Grand Rapids West Catholic; Travis Vida, Clare.

Running backs: Denny Alt, Grand Rapids West Catholic; Cameron Brayman, Montague; Eric Bugg, Ida; Alexander Carter, River Rouge; Michael Carter, Dearborn Heights Robichaud; Robert Erkkila, Calumet; Blayne Fowler, Harrison; David Fox, Grand Rapids West Catholic; Dawson Haney, Marine City; Devon Kelley, Ovid-Elsie; Logan Lefke, Portland; Malik McIntyre, Berrien Springs; Gavin Masse, Houghton Lake; Joe McKee, Algonac; Lance Mitchell, Madison Heights Madison; TJ Murringer, Roscommon; Micah Raby, Brooklyn Columbia Central; Malik Smith, Boyne City; Joe Trucco, Traverse City.

Defensive linemen: Jamal Bonner, River Rouge; David Curl, Watervliet; Cody Dakin, Grass Lake; Chad Kushner, Freeland; Zach Marotz, Manchester; Dalton Riddle, Buchanan; Derek Teed, Ithaca; Riley Woolford, Monroe St. Mary Catholic Central.

Linebackers: Ken DeShano, Clinton; Peter Galer, Lansing Catholic Central; Jarod Given, Harrison; Jacob Headlee, Marine City; Jake Lemerand, Hillsdale; Taylor Pelton, Reed City; Tyler Picardat, Traverse City St. Francis; Tom Plummer, Brooklyn Columbia Central; Jared Roehl, Millington; Ben Rybicki, Freeland; Luke Sage, Boyne City; Kyler Simon, Portland; Steven Spenner, Berrien Springs; Jimmy Tomsick, Clawson; Jordan Watkins, Fennville; Wade Winkler, Houghton Lake; Eli Whitney, Lansing Catholic Central.

Defensive backs: Jacob Buchberger, Montague; Gabe Callery, Traverse City St. Francis; Eric Chenault, River Rouge; Konnor Maloney, Lansing Catholic Central; Austin Pruett, Burton Bendle; Ian Reinhart, Montrose; Marquis Robinson, River Rouge; Zac Sharp, Schoolcraft; TJ Swore, Grand Rapids NorthPointe Christian; Nate Wahr, Muskegon Oakridge.

Specialists: Tyler Burch, Montrose; Tony Palmer, Lansing Catholic Central.

Kicker: Camden Dice, Clare; Joe Philipp, Hillsdale.

Punter: Steven Laurell, Clinton.

Ozzy Corp

DIVISION 7-8

First team

Ends: Malik Ellison, 5-9, 175, Jr., Flint Beecher; Thomas Jackson, 6-1, 175, Sr., Grosse Pointe Liggett; Devin Senerius, 6-3, 180, Sr., Waterford Lakes;

Offensive linemen: Adam Audette, 6-1, 260, Sr., Climax-Scotts; Matt Fox, 6-1, 285, Sr., Pewamo-Westphalia; Luke Harris, 6-3, 240, Sr., New Lothrop; Jacob Holt, 6-0, 235, Sr., Muskegon Catholic Central; Ian McInnis, 6-2, 270, Sr., Munising.

Quarterback: Clay Senerius, 6-3, 175, Sr., Waterford Lakes.

Running backs: Ethan Korb, 5-9, 185, Sr., Dansville; Jesse Kiefer, 5-8, 165, Jr., Ottawa Lake-Whiteford.

Specialist: Chase Rollin, 5-10, 175, Sr., Beal City.

Kicker: Matt Kornexl, 5-8, 150, Sr., Sr., Mt. Pleasant Sacred Heart.

Defensive linemen: Anthony Fitzpatrick, 6-0, 250, Sr., Detroit Loyola; Dan Gensmer, 5-8, 160, Sr. Saginaw Michigan Lutheran Seminary; Jack Hensley, 6-5, 310, Sr., Sterling Heights Parkway Christian.

Linebackers: Kailen Abrams, 6-2, 215, Jr., Detroit Loyola; Mark Baker, 6-1, 215, Sr., Lenawee Christian; Thomas Finegan, 5-11, 200, Sr., Ishpeming; Nate Jones, 6-1, 205, Sr., Muskegon Catholic Central.

Defensive backs: Walker Christoffersen, Muskegon Catholic Central; Ozzy Corp, 6-5, 200, Sr., Ishpeming; Grant Dittmer, Bay City All Saints; Gage Kreski, 6-3, 195, Sr., St. Ignace.

Punter: Nathan Fox, 6-2, 205, Sr., Johannesburg-Lewiston.

Coach of the Year: Josh Sawicki, Waterford Lakes.

Honorable mention

Ends: Brandon Beane, Baldwin; Simeon Kemp, Flint Hamady; Calvin Minnis, Dansville; Alex Thomas, Morenci;

Offensive linemen: Sam Jones, Bridgman; Jacob Lechner, Harbor Springs; Blake Murphy, Bridgman; Hunter Nagle, Ottawa Lake Whiteford; Cody Tule, Morenci; Brock Ridgeway, Homer; Daniel Rutkowski, Ubly; Dewayne Steward, Detroit Allen Academy.

Quarterbacks: Erik Birchmeier, New Lothrop; Blake Dunn, Saugatuck; Caleb Drumm, Homer; Drake Edwards, Saranac; Nate Frieswyk, Frankfort; Tucker Gross, Beal City; Chase Hinkle, Concord; Jake Lipetzky, Riverview Gabriel Richard; Robi Stuart, Saginaw Nouvel; Jake Litwiller, Fulton; Trent Lutzke, Merrill; Connor McCarron, Grosse Pointe Liggett; Marcus Wright, Flint Beecher.

Running backs: Jon Acton, Onekama; Josh Blaszczak, Riverview Gabriel Richard; Derek Brown, Ubly; Charles Caine III, Grosse Pointe Liggett; Chris Cartier, Waterford Lakes; Sawyer Cuthrell, Cass City; Blake Dupuis, Lake Linden Hubbell; Brock Franklin, Lincoln-Alcona; Ben Hicks, Central Lake; Christian Keeler, Vestaburg; Santangho Reynolds, Detroit Allen Academy; D'Anthony Robinson, Detroit Loyola; Julian Sheriff, Bridgman; Chase Tucker, Sandusky; Casey Williams, Saginaw Michigan Lutheran Seminary; Blaine Woodland, Detroit Loyola; Mark Workman, Hesperia.

Defensive linemen: Zach Ambroziak, Bay City All Saints; James Castillo, Merrill; Lucas Klein, Lake Linden Hubbell; Darryon Miles, Flint Beecher; Turque Seahorn, Flint Hamady; Andrew Smith, Vestaburg; Caleb Wisnicki, Onekama.

Linebacker: Josh Beck, Ottawa Lake Whiteford; Jake Becki, Ottawa Lake Whiteford; Nick Feekings, Hudson; A.J. Green, Cassopolis; Logan Huff, Johannesburg-Lewiston; Nate Jandernoa, Pewamo-Westphalia; Keith Johnson, Detroit Loyola; Ryan Kostich, Waterford Lakes; Garrett Tabor, Carson City Crystal; Quentin Taylor, New Lothrop; Dakota Valentine, Elkton Pigeon Bay Port; Dallas Watts, Fowler.

Defensive backs: Dallas O'Green, Carson City Crystal; Ian Macon, Detroit Allen Academy; Andrew Schroeder, Saginaw Michigan Lutheran Seminary; Kyle Szymanski, Mt. Pleasant Sacred Heart; Jelani Taylor, Flint Beecher; Tyler VanBrandt, Morenci.

Specialist: Kole Hollenbeck, Frankfort; Jason Russell, Saginaw Nouvel.

Kicker: Zach Lowengruber, Riverview Gabriel Richard

Punter: Trey Cook, Mendon